Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Chlazení 406


Bob406

Recommended Posts

Nazdárek. Chci se zeptat. Mám peugeot 406 2,1TD 1997. Mám problém s chlazením. Když se normálně jezdí tak se motor uchladí sám, ale když stojím v koloně tak ne. Myslím, že to bude saharou. Ale nevím z jakého důvodu se nespíná. Téměř vše už je tam vyměněno :-(. Ale zjistil jsem také, že je v autě problém s klimatizací. Netěsní (spíš je děravá jak cedník) a je bez náplně. Mohlo by to mít vliv na spínání sahary? Nebo si myslíte, že problém bude jinde. Případně můžete doporučit nějaký servis na opravu té klimatizace? Myslím že se tam bude muset pár dílů vyměnit. :-/ Je to asi dost děravé. Díky za každou radu.

Bobeš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš,že máš děravou klímu.Pokud je bez náplně, tak ji prostě nezapneš-tlakovej ventil

to nedovolí! I kdyby fungovala, tak zapnutím klímy u přehřátýho motoru ho zase jen o kus víc zatížíš a teplota pude spíš nahoru než dolu.

Nazapnutí sahar je problémem relátek mezi saharama, nebo teplotního čidla.

Zkus hledání- klimatizace,sahary, teplota motoru-už se to tu probíralo.:roll

A nezapomeň ,že máš ve předu chladič klimy,chladič stlačeného vzduchu od turba a chladič

vody. Mezi nima se usazuje prach ,špína, mastnota, listí atd., a dokáže to pěkně snížit

vykon chladiče vody!!:bojim Hodně štěstí při opravě!:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...