Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přístrojovka


KotvaGTi

Recommended Posts

Diky lidi. Ptam se, protoze jsem koupil gti a na ruznych obrazcich jsem videl, ze gti ma jinou pristrojovku. Nedavala se tahle treba do starsich gti taky? mam r.v. 86

Pavle205, muzes sem hodit fotku nebo obrazek tveho motoru 1.4?

Mam 1.6 gti a nekde jsem cetl ze tam maji byt stelovaci ventily, dneska jsem sundal viko a ejhle, jsou tam hydroštely. :o

[upravil dne 23.9.06 KotvaGTi]

[upravil dne 23.9.06 KotvaGTi]

post-0-14109594850333_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty \"hydro stavy\" tam asi tak vidíš kde? Je tam velké ho..., a ne \"hydro stavy\". Vůle ventilů se tu samozřejmě nastavuje ručně, a to výměnou vymezovacích podložek mezi dříkem ventilu a hrníckem, stejně jako u všech jiných OHC motorů bez hydraulických zdvihátek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

KotvaGTI -- Chlape když koukám na ten obrázek nahoře tý přístrojovky, mám ten samej problém co máš ty s budíkem teploty, pokud dobře vidím, máš vyplej klíček a přístroje jsou zhasnutý, ale i přesto ti ručička ukazuje 70 stupňů, dělá mi to uplně to stejný, jakmile nastartuju ručička se vrátí na začátek do nuly a vylejzá kam má a je to dobrý, ale když vypnu zapalování, ručička i když by měla spadnout dolů spadne dolů a vyleze přibližně jako tobě, nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kotva GTi : motory do obsahu 1.4 jsou typu TU, motory od 1.6 jsou tpu XU (a jiné verze, než GTi se s 1.6 snad nedělaly - no, oni Frantíci v těch 80 letech auta s obsahem nad 1600 ccm kvůli reklamě snad jinak ani neoznačovali)

.. poznat se dají snadno

Jinak byly 2 verze palubek GTi (starý a nový model).. mmch, ta starší se mi líbí víc :)

XS má o 2 rafičky míň ...

.. a viděl jsem i palubku z litra... má palivoměr a rychloměr a to vše se 4 stupňovou převodovkou :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tommys: Jo ta rucicka je takhle kdyz neni zapnuty zapalovani, jak ho zapnu spadne doleva a pak ukazuje normalne, taky nevim proc to dela. K tomu se mi jeste rozsvici kontrolka vody, prijde mi to ze cim vic davam motoru zabrat, tim vic se rozsvicuje, jako kdyby tam mela byt rucicka na teplotu oleje, ktera tam spravne ma byt. Je to mozny? Neb vody tam je dost a po startu nesviti, postupne behem jizdy se zacina rozsvecovat a kdyz jedu lazo plazo tak je tak na pulce jasu nez kdyz mu slapu na krk a vytacim ho, pak jasne sviti...

Sem z toho krapet zmateny, kazdopadne musim sehnat pristroje z Gti, pak budu resit dal... Nemate nekdo na prodej?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...