Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tuning svetiel-cena 10,- efekt 1000000%


Miki

Recommended Posts

Ja som to vyskusal na 309 a mne sa to paci. Mam to sice len na bocnej a hornej stane (nechcelo sa mi rozoberat svetlo:) ale zvyrazni to tvar a svetla akoby lepsie zasadli do karoserie - nie su tam akoby škáry. Zvyraznilo mi to aj mracitka pri ktorych mi to zboku presvicovalo. Teraz sa mi to uz velmi paci. Ak mate cas tak to skuste - max. to date dole za 1 min. Ak sa dostanem k dig. fotaku tak to vyfotim :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tie diody planujem urobit aj ja:D. Myslim si že to nebude velky problem. Niekde od parkovacky nablizku vyvrtam este jednu dieru a dam tam diodu. Podla mna si vsak treba vyskusat diody aby mali dostatocny uhol svietivosti, inak by to asi vykreslilo len kruh na svelto :o :o :o

Chcem to urobit aj na smerovky potom to bude super:D:D:D. HOrsie je to asi v pripade ze mate smerovky oranzove...:(:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ALFWORKS: Já pochopil 206WRC že se to někde dotkne skla a svítí modře.... nechci tam dávat diodu jako pozičku.... představuju si to, že sklo bude modrý, ale když to vypnu a rozsvítim světla tak to bude jako normálně.

Teda teď nechápu co sem napsal ani já.... no vy se s tim nějak poperete:D:D:D:D:D

BTW: Vymyslete mi nějakej pěkněj nápis na zadní a přední okýnko. Vůbec nic mě nenapadá DÍK:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Viem ako to popisoval 206WRC len neviem ako by to vyzeralo a preto som to urobil tak (BTW uz mi to funguje:) ), ze som okrem ziarovky(parkovacky) tam pridal aj modru diodu v SMD !!! prevedeni a to tak, že som priviedol do drziaku ziarovky este dve tenke vodice ktore vychadzaju popri ziarovke - nad ňu. Takže mala modra dioda je umiestnena pred ziarovkou, kedze kable su ohybne, ziarovka sa meni ich ohnutim. Do auta som si vyviedol prepinac, ktorym si prepnem co ma svietit (diody ci ziarovka - kvoli fizlom). chce to trochu roboty ale da sa to zvladnut.

BTW: posielam fotky tej lep.pasky ako to vyzera, ale nieje to velmi na nich vidiet :(

http://www.alfworks.szm.sk/svetlo.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkousel tu pasku a vypada to docela dobre :)

Pouzil jsem na to takovou tu elektrikarskou na zaizolovavani (fuj to je slovo :) ) dratu, je totiz trosku \"tahaci\" a da se krasne vytvarovat do oblouku i v podelnem smeru a vyhladit takze nedela vlnky a da se bez zarezavani prizpusobit tvaru svetla.

A vypada to ze to bude i stale, zkousel jsem tam cvicne prouzek nalepit pred dvemi tydny a mezitim prazilo slunce, lilo jak z konve a padaly kroupy... a vydrzelo to v pohode :)

ted uz jen potrebuju nekoho kdo by se na to podival a podrobil to konstruktivni kritice :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...