Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

tuning svetiel-cena 10,- efekt 1000000%


Miki

Recommended Posts

Takze mam pre vas radu (ak ju samozrejme este nepoznate ).

Vybral som si svetla aj smerovky , trosku som ich ocistil.Este pred tym som si kupil asi za 10,- ciernu lepiacu pasku.

Po stranach som oblepil svetla tou paskou a efekt je skveli-este upozornujem , ze som vobec nelepil pasku na plochu reflektorov ale na hrany ktore normalne ani nie je vidiet.Efekt je skveli + to iste som urobil so smerovkami .Ja mam 106 a vyzera to ako keby to bolo zamracene aj ked plocha svetla je stale rovnaka !

Totalne doporucujem, este dodam ze svietivost nie je absolutne obmedzena ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jezkovi oci mas pravdu :D

JR neviem ci po svete chodi blbec co by si mracitka spravil lepiacov paskou , ja teda urcite nie :D:D:D

Ja som oblepil tu vnutornu cast , robi zvlastny efekt ktory som az necakal .

JR - pori , ak mas 15 min casu skus to , budes prekvapeny , ak nie das to dole za 30 sekund ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MMMMMM zvonka , pozri sa na svetlo -nelep nic na prednu stranu .POlep len to okolie svetla, to znamena jeho bocne okraje ktore spredu nie je vidiet -nafotene to nemam , ale pozriem to na nete , ma to jeden chlapik na felde ktora bolo v casaku autotuning-ak to najdem hodim sem link ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo souhlas, lampa pak vypada opticky mensi, izolepa drzi bez problemu, delal jsem to par lidem a drzi to dele nez rok...

btw- pokud chce nekdo tip na cool efekt, tak- vezmes svetlo, vyvrtas do plastu 5mm dirku tak, aby koncila v hrane skla a nasunes tam Led diodu /doporucuju nekam, aby nemohla svitit primo ven, jen aby zarila \"do skla\"... staci 2 ledky na svetlo a efekt je max :-) lampa pak \"cela sviti\" na parkovacky a pri tlumenych to jen dokresluje obrysy svetla... vypada to fakt pekne a pokud si to das pres vypinac tak no problemo pred BengaBoys :-)))

Nebo si tam ty ledky muzes dat naprimo, jak nejvetsi vypláchla s vytunenyma golfama II :o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MMMM ale vobec nie je , je to vsetko schovane , priamo na svetlo ti prece netecie voda, len na jeho prednu stenu ktoru predca nepolepis inak by si nesvietil :D:D:D a co sa tyka tej pasky , ja som dal taku tu hladku , vcera u nas prsalo celi den a absolutne nic s tym nie je ;)(sak je to aj tak schovane ) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasne ze to poznat aj cez den ked nesvietis , tie svetla su aky zarazene do kasne , su vyraznejsie a maju taky nasraný vyraz -aspon na mojej 106 .Mozno to nebude tak dobre vyzerat na inych autach ale ja ma tmavo modru metalizu ktora je na slnku takmer cierna , takze ten efekt je výrazny ;););)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...