Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PROBLÉM


LK206

Recommended Posts

Na vrakovišti, nebo v polsku http://www.allegro.pl hledat (szukat) kierownica peugeot.

Teda asi de koupit aji v Peugeotu ale bál bych se ceny.

Jinak troubítko mají snad všechny Pgt na páčce (bohužel), jedině udělat samodomo výrobu.

Už mě to štve že když se rozčílím, málem páčku ulomím, zapnu blinkr a dálkový a vypadám jak blázen :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, tak to já vždycky troubim tam 20s po kryzovce, protože většinou nemam čas pustit ruku z volantu a než najdu to páčku, vypnu blinkr, kterej sem tam omylem dal, tak pak toubim jan tak, abych vybil nervy!

Tudle mi tam vlít místní naciš ve škodárně z vedlejší, nevěděl jsem jestli dřív brzit, točít volantem, šlapat na spojku a eště abych hledal páčku a troubil:o

Už jsem měl nápad, vyvvést klakson na volant a dát tam tlačítko jako na NoS, ale už vydim reakci kámošů:D (nebo jsem línej:myslim)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

Já mam troubení na volantu... :)

Přes noc vybrakovali airbag? To snad slyším poprvé, že by někdo ukradl z auta airbag... To je už šílený...

Proč poprvé, z Oktávek se berou běžně a mě někido sebral od spolujezdce na 306.

Má to většinou větší cenu, než rádio a drží na pár šroubkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byli jsme tři za jednu noc ,všem třem vzali jen arbagy z volantu nikomu se nic jinýho neztratilo jeden tam měl v kastlíku i prkenici s prachama a taky mu tam zůstala.Všem třem to otevřeli tak ,že nic nepoškodili odborně odpojili a policajti nechápali nic!!! Všichni tři máme 206-tky ---šli vyloženě na jisto ---asi na obědnávku ***HOVADA*** Docela se to stává žhavé zboží (pytle) a jsou dost -\"PROFI\"- když je nezajímají ani autoradia ani co je v kastlíku a ani nic jinýho,policajti mi řekli,že vlastně můžu být rád ,že to udělali takhle \"PROFI\" jiní jdou prý i přes mrtvoly(okýnka,dveře čelní sklo atd...) Tak můžu být prý rád ,že jsem prý dopadl ještě dobře. Tak jsem teda opravdu celej štastnej :-(( :(:(:(:bojim:bojim:bojim:nevim:nevim:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...