Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

centrální zamykání


charon

Recommended Posts

Původně zaslal: charon

zdravím vás,prosím o radu s centrálem.Mám 406 2.0 HDI r.v. 2000 a zlobí mě centrál na DO.Někdy odemkne i zamkne normálně a někdy vůbec nic a musím to vzít klasika zámkem.Baterka v klíčku je nová.Poraďte mi co by mohlo být příčinou.:myslim Díky.

Já měl ten problém taky , baterky byly nové , ale otvíralo to jen v určitých místech a u auta , pak mi odešel klíč. Buď se budeš muset spokojit s tím jak ti to otvírá , nebo se poohlídnout po rádiovém otvírání funguje cca 50m.

když jsem se byl ptát kolik stojí klíč s DO bez imobilizéru tak mi řekli 2800, což se mi zdála dost velká pálka , pátral jsem dál a zjistil že nové dálkové ovládání na radiosignál stojí do 2 tisíc a autoalarm s dálkovým ovládáním 3500.řek jsem si když už investice tak do alarmu a jsem maximálně spokojen investice sice 3500 ale otvírá to bez problému a z dálky,a navíc je auto o maličko zabezpečenější ;)

dej ale hledat , a pročti si příspěvky , někomu tu pomohlo vyměnit diodu o něco se to změnilo ale o moc ne ...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: charon

zdravím vás,prosím o radu s centrálem.Mám 406 2.0 HDI r.v. 2000 a zlobí mě centrál na DO.Někdy odemkne i zamkne normálně a někdy vůbec nic a musím to vzít klasika zámkem.Baterka v klíčku je nová.Poraďte mi co by mohlo být příčinou.:myslim Díky.

Já měl ten problém taky , baterky byly nové , ale otvíralo to jen v určitých místech a u auta , pak mi odešel klíč. Buď se budeš muset spokojit s tím jak ti to otvírá , nebo se poohlídnout po rádiovém otvírání funguje cca 50m.

když jsem se byl ptát kolik stojí klíč s DO bez imobilizéru tak mi řekli 2800, což se mi zdála dost velká pálka , pátral jsem dál a zjistil že nové dálkové ovládání na radiosignál stojí do 2 tisíc a autoalarm s dálkovým ovládáním 3500.řek jsem si když už investice tak do alarmu a jsem maximálně spokojen investice sice 3500 ale otvírá to bez problému a z dálky,a navíc je auto o maličko zabezpečenější ;)

dej ale hledat , a pročti si příspěvky , někomu tu pomohlo vyměnit diodu o něco se to změnilo ale o moc ne ...........

Zdravim.Pravě mi přišlo DO na centrál a nevim kam přesně s dráty. Mám nějaký návod plný různých schémat,ale kam to mám narvat tam nestojí-slyšel sem něco o řídící jednotce cent.zam.nevíš kde by mohla být uložená?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kecca

Původně zaslal: raspa

Původně zaslal: charon

zdravím vás,prosím o radu s centrálem.Mám 406 2.0 HDI r.v. 2000 a zlobí mě centrál na DO.Někdy odemkne i zamkne normálně a někdy vůbec nic a musím to vzít klasika zámkem.Baterka v klíčku je nová.Poraďte mi co by mohlo být příčinou.:myslim Díky.

Já měl ten problém taky , baterky byly nové , ale otvíralo to jen v určitých místech a u auta , pak mi odešel klíč. Buď se budeš muset spokojit s tím jak ti to otvírá , nebo se poohlídnout po rádiovém otvírání funguje cca 50m.

když jsem se byl ptát kolik stojí klíč s DO bez imobilizéru tak mi řekli 2800, což se mi zdála dost velká pálka , pátral jsem dál a zjistil že nové dálkové ovládání na radiosignál stojí do 2 tisíc a autoalarm s dálkovým ovládáním 3500.řek jsem si když už investice tak do alarmu a jsem maximálně spokojen investice sice 3500 ale otvírá to bez problému a z dálky,a navíc je auto o maličko zabezpečenější ;)

dej ale hledat , a pročti si příspěvky , někomu tu pomohlo vyměnit diodu o něco se to změnilo ale o moc ne ...........

Zdravim.Pravě mi přišlo DO na centrál a nevim kam přesně s dráty. Mám nějaký návod plný různých schémat,ale kam to mám narvat tam nestojí-slyšel sem něco o řídící jednotce cent.zam.nevíš kde by mohla být uložená?

A co máš přesně za auto a jakej rok ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JAsně napiš alespoň jaký auto a ročník máš

Dá se to napojit přímo do řídící jednotky která obyčejně bývá v motorovém prostoru Nebo na původní DO jeden z drátů by to měl otevírat a druhý zavírat - záleží co bys měl blíž , nebo co by bylo míň náročný

[upravil dne 12/10/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...