Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Setrvák dosluhuje.


HOFA

Recommended Posts

Pánové nepříjemné pískání,při pomalém rozjíždění a identifikace závady: setrvák.

Tak bych se chtěl zeptat těch co už měnili setrvačník na 307 hdi na kolik ,že penízkú to koho vyšlo.

Mě můj nový mechoš připravil na čásku: 13 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To sa mi nejako nezda tych 13000. Ja ked som sa pytal, tak vymena zotrvaku + spojka cca. 40000,-Sk. Inak, kolko km mas nabehane, lebo na tychto motoroch sa väcsinou menili zotrvaky okolo 60000km a potom uz byval klud, väcsinou si to znovu zacalo popiskovat, ale to bolo tak vsetko. Proste vyrobna chyba.

Aj 406 80kW HDi popiskuje (tam nebola nikdy potrebna vymena).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě začal zbrusu nová 307HDi vydávat při mírném ubrání plynu zvuky, jako když někde v dáli brzdí \"vláček motoráček\", asi tak po prvních 5000 km.

Když jsem si však na to stěžoval na garančce po 10 000 km, něco s tím udělali a přestalo to.

Auto sice bude v záruce ještě skoro půldruhého roku, ale stejně - mám si na to \"pískání\" setrvačníku dávat raději majzla už teď?

A k čemu byste to \"písání\" nejlépe přirovnali? Je to něco jako když brzdí někde v dáli onen \"vláček motoráček\". Nebo jao svist turba u Ochcávky I? Nebo jako co?

A ve kterých jízdních režimech je to nejpatrnější? Při přidávání plynu, po jeho ubrání nebo po vyšlápnutí spojky a následném volnoběhu? Nebo v nějakých režimech jiných?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...