Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sraz jaro 2007 - hlasování o místě konání - !rozhodnuto!


Sraz jaro 2007 - hlasování o místě konání - !rozhodnuto!  

  1. 1. Sraz jaro 2007 - hlasování o místě konání - !rozhodnuto!


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Takze ja hlasoval pro Moravu (nemyslel jsem tim ale jizni - tam uz mame Sebetov), pokud se ale zdarne podari zvladnout skola jsem ochoten venovat svuj cas zajisteni velkeho srazu tady na SM.

Hned na druhem miste je Krivoklat - tam jsem jeste opravdu nebyl a urcite je to nadherne misto. Takze se velmi rad zucastnim. :D:D

A ted neco naokraj:

Co se tyce ucasti maleho, tak stejne jako Medved si nejsem jisty - narozdil od Medveda ale nevaham kvuli veku kluciny.:myslim

Spise mi vadi nektere negativni ohlasy na Kostelci, ktere jsem zaslechl. Bohuzel to nebyl jeden jediny nazor (ktery bych ignoroval), ale slysel jsem jich vice. Ja sem byl rad, ze jsem mohl vyhovet zene a alespon jednou je vzit s sebou a nemuseli travit vikend sami doma.

Pokud jsou ale male deti nekomu na obtiz, dal bych hlasovat pro minimalni vek nutny pro ucast na P-C srazech, at si mohou ten sraz uzit vsichni a netravi tam vikend s predstavou, ze jsou nekde ve skolce.:(:(

[upravil dne 28.09.2006 Ventil]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ventil

Takze ja hlasoval pro Moravu (nemyslel jsem tim ale jizni - tam uz mame Sebetov), pokud se ale zdarne podari zvladnout skola jsem ochoten venovat svuj cas zajisteni velkeho srazu tady na SM.

Hned na druhem miste je Krivoklat - tam jsem jeste opravdu nebyl a urcite je to nadherne misto. Takze se velmi rad zucastnim. :D:D

A ted neco naokraj:

Co se tyce ucasti maleho, tak stejne jako Medved si nejsem jisty - narozdil od Medveda ale nevaham kvuli veku kluciny.:myslim

Spise mi vadi nektere negativni ohlasy na Kostelci, ktere jsem zaslechl. Bohuzel to nebyl jeden jediny nazor (ktery bych ignoroval), ale slysel jsem jich vice. Ja sem byl rad, ze jsem mohl vyhovet zene a alespon jednou je vzit s sebou a nemuseli travit vikend sami doma.

Pokud jsou ale male deti nekomu na obtiz, dal bych hlasovat pro minimalni vek nutny pro ucast na P-C srazech, at si mohou ten sraz uzit vsichni a netravi tam vikend s predstavou, ze jsou nekde ve skolce.:(:(

[upravil dne 28.09.2006 Ventil]

Nevím jaké ohlasy jsi slyšel, já o ničem nevím

A DOPORUČUJU TI TO NEŘEŠIT

Je fakt, že prozatím na srazy jezdí ve velké většině OMLADINA, ale i ta JEDNOU NĚJAKÝHO SVIŠTĚ BUDE MÍT (a určitě kvůli tomu, že budou mít prcka, tak nebudou sedět za pecí).

Takže z mého pohledu (troufám si tvrdit, že jsem tak trochu organizační matador) je čistě na té které rodince, zda s sebou prtě na sraz poveze nebo zda využije pohostinnosti babiček a jiných rodinných příslušníků - pokud NEBUDE VYŽADOVAT PŘESPŘÍLIŠ POZORNOSTI (rozuměj pokud nebudou ostatní členové nějak zásadně omezováni) PAK JE TO PŘECE ČISTĚ JEJICH ZÁLEŽITOST A NIKDO NEMÁ PRÁVO JE JAKKOLI OMEZOVAT (jinak jsi nebyl zdaleka první, kdo na sraz přijel s miminem - namátkou loni Trundík, letos dorazil na chvilku i Kurt a já za sebe a CELOU MEDVĚDÍ RODINKU slibuju, že pokud to jen trochu bude v naší moci, budete nás mezi Vámi na srazech vídat - je nám oběma s Vámi dobře a nevidím, důvod, proč by se mezi Vámi nelíbilo i medvíděti)-

Off - topic: ZAJÍMALO BY MĚ OD KOHO JSI SLYŠEL, ŽE BYS S DÍTĚTEM NEMĚL NA SRAZ JEZDIT - pardon, ale srazy se přece pořádají proto, že se spolu chceme vidět, pokecat a FAKT MI NENÍ JASNÝ, V ČEM A HLAVNĚ KOMU PŘEKÁŽÍ MALÝ BATOLE

[upravil dne 2/10/2006 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co dodat. Všechno celkem jasně už napsal předseda. Celý klub, včetně tohoto fóra, je výjimečný tím, že se zde vzájemně nenapadáme, celé diskuse probíhají v klidu a pohodě a je vidět snaha pomoci druhému.

Já byl většinu srazu zalezlý buď v chatce nebo za barem a tak jsem žádné připomínky neslyšel. O to víc mě mrzí, že se někdo takový našel. Jestli jsem si dobře všímal, tak malý Ventilek nikomu nepřekážel, nikomu pod kola neskákal, nikdo kvůli němu nebyl omezován...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Pro Ježka:

U Berouna je hradů víc, k nejznámějším bezesporu patří Karlštejn ia Křivoklát.

Karlštejn - cca 10 km po toku řeky Berounky, směrem na prahu

Křivoklát cca 25 km proti toku řeky Berounky, směrem na Rakovník.

Karel mě ani nenapad... :roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...