Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

poradit se 406 1.8 16v


PANASONIX

Recommended Posts

Zdravím do Neslovic, sousede :)

Myslím že bys mohl udělat jedno velký téma kde bys v bodech napsal vše co se ti na autě nezdá místo několika nových témat.

Jinak jestli chceš opravdu dobrej servis, zfrkni do Náměště (15km), hned na začátku je Autoservis Dvořák.

Mám s něma několikaletou zkušenost a můžu vřele doporučit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

no už nevím co s tím,auto mi blbne čím dál víc,ted se mi 2x stalo že sem otočil klíčkem a vubec nic,ani se nerozsvitily kontrolky,auto mrtvý,3x,4x po sobě otočím a nic a pak to zas jede.a pří zapnutí světel,nebo při přepnutí na dálkový se mi vypíná rádio

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: PANASONIX

no už nevím co s tím,auto mi blbne čím dál víc,ted se mi 2x stalo že sem otočil klíčkem a vubec nic,ani se nerozsvitily kontrolky,auto mrtvý,3x,4x po sobě otočím a nic a pak to zas jede.a pří zapnutí světel,nebo při přepnutí na dálkový se mi vypíná rádio

Hledej šmudlo někam ti teče do kostry..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První co je skoukni kontakty na baterce. Pořádně očistit, namazat kontaktní vazelínou a dotáhnout.

Mě se stalo že při prvním otočení startéru všechno zhaslo. To jsem měl auto 2 dny. Takže asi tušíš jak mě to vyděsilo. po 5 minutách pátrání jsem přišel na to že se povolil kontakt na baterce. :papa:papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...