Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

relatka sahary 406 / 2.0i


Semafor

Recommended Posts

Zdravim.

Kdyz sundam masku, tak vedle sahary jsou 3 relatka.

2 zeleny a 1 modry.

Uz jsem zjitil, ze to modry spousti saharu na plnej vykon.

To jedno zeleny spousti saharu na polovicni vykon.

A to treti zeleny mi tam chybi :( (puvodne tam bylo, ale po bouracce je ten konektor na srot.)

Podle katalogu jsou ty dve zeleny relatka naprosto stejny, jenom nevim k cemu je dobry to co mi tam chybi :myslim

Jeste dodam, ze mi nefachci klima, ale nevim jestli neni bez naplne a nebo to muze mit souvislost s tim relatkem.

Tak kdyby nekdo vedel, sem stim.

Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mam doma ustrizenou elektriku asi 20cm za tema relatkama, je to ze 406 rok 98, mela klimu, jestli chces, muzu ti to levne nechat, akorat mi to doma zavazi. Kdyztak mi napis j.kroulik@seznam.cz nebo 777 637 047.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli tam máš dva větráky, tak musíš mít tři relátka. Na prvni rychlost sepne jen jedno rele a pustí proud do sarahar, který jsou zapojeny sériove a toči se poloviční ryhlostí, na druhou rychlost se relátka přecvaknou na paralelní zapojení a jedou naplnej výkon, ale to uvidíš na schematu. Zapojeni relátek budeš asi mit stejný, ale třeba to teplotní čidlo (20) tam mít nebudeš, já ho taky nemám. Já tam mám řídící jednotku ventilátorů, která se ovládá čídlem u termostatu. A nebo je to taky úplně jinak zapojený, ale už 205ka se dvěma větráky to měla stejně.

Klip.jpg

[upravil dne 18/9/06 Xplod]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...