Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dotažení antény


Krata

Recommended Posts

Ahoj, potřeboval bych pomoc s dotažením antény. Nějak se mi ji při manipulaci podařilo uvolnit u Peugeot 406 1.8 16v rv96. Procházel jsem fórum a jak jsem pochopil, tak by se měla dotáhnout zevnitř. Bohužel mi nějak nejde \"rozebrat\" ten panel s osvětlením podle návodu tady na fóru. Mohl by mi někdo názorně označit co se musí vyndat? Zkoušel jsem a jednoduše jde pouze to světýlko, který může svítit doleva nebo doprava (na obrazku vpravo nahore)... ale to ktéré svítí při otevřených dveřích mi vyndat nejde... Radši jsem to vyfotil, pokud byste byli tak hodný, tak prosím označit na obrázku jak na to...

Díky moc!

Krata

[upravil dne 16.9.06 Krata]

post-0-14109594840133_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už je to rok, co jsem to rozebíral, takže bez záruky:

to světlo co svítí při otevřených dveřích, podeber šroubovákem zprava (nebo zleva?:mrk). Po vyndání najdeš dva šrouby TORX.

Nebylo to nic těžké.

Příspěvek patří o jedno nahoru.

[upravil dne 16.9.2006 P607Olda]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj to velke svetlo musi ven, jestli nejde, tak ho asi nekdo pred tebou prilepil, pokud mas povolenou antenu a hrozi ze by zatekalo do strechy, asi bude lepsi to svetlo obetovat, vyloupnout ho nasilim a pak sehnat nove ( vrakac nebo peugeot - cenu noveho v peugeot ale ted nevim, an vrakaci bych tipoval tak 200Kc )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...