Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Max.rychlost


Medion

Recommended Posts

Původně zaslal: Devilstorm306

Původně zaslal: vector

Hele já trochu nechápu tu histerii kolem zkoušení co to jede..

teda kromě střepů, co maj tendenci se rozpadnout a nebrzděj. Nevím, jak kdo, ale já jezdil kolem 200 naprosto běžně a jediný vážný nebezpečí bylo, že mě při tom změřej.

No já to myslel jako vtip ;) Když si tu dokazujou že jedou 190 a druhej 195. Já mam GTi-6 přes rok a ještě jsem nikdy neměl nutkání jí vyždímat co to dá. Jo, přes 200 jsem párkrát jel, ale to když to dovolili podmínky. Myslim, že pak je to docela slušnej fofr, a nerad bych se v takový rychlosti dopustil nějaký sebemenší chybky, mam se rád... Prostě mi stačí, že to celkem dobře jede, zatačí to, brzdí to. A do hospody nechodim, abych se s někym musel hádat komu to jede víc...

V hospodě to jede každýmu nejvíc. ;)

Mě to taky stačí, zabít se dá i v měnších rychlostech a slabších autech. Dneska jede 200 kde co..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zabit se da i ve dvaceti, staci kamion zprava...

2OK406: COZE?? ono je to uz za pausal? a ja myslel, ze je tam odstupnovane hezky 1000 - 2000 - 5000 atd podle rychlosti :myslim

2Vector: treba proto, ze do nekterych aut se montuje jen parodie na brzdy :( ? a i ta parodie na motor, co tam je to dokaze nekde mezi Prahou a Brnem rozvasnit na 180, kdyz fouka zapadni vitr a je to z kopce...

ja osobne taky nemam problem se stabilitou auta a brzdenim pri 200, ale povrch nasich silnic hooooooooooooodne zaostava za vetsinou nemeckych dalnic... asi se pojedu jeste project, nez bawori zavedou dalnicni znamky :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...