Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SRAZÍK KRUŠNÉ HORY - pár změn


Vertex

Recommended Posts

Původně zaslal: rybízek106

ruzovej rucnik???

a to se musi?

nerad bych pak byl za blbce,kdyz prijedu bez nej...:D

Yo, Yo musí, ale nezoufej, když náhodou zapomeneš, Vertex jich má doma víc a určitě ti nějaký rád poskytne, nebo zapůjčí ... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jasně ... takže, kdo nebude mít na koupáku v mostě \"RŮŽOVEJ RUČNÍK\" je srábek ... uděláme to ... bude bžunda ... si představte, jak vyleze z šaten 10 lidí a všichni budou mít růžovej ručník!

Pujdem do toho????

Tak do tohodle si jdi sám..... Ružový řučníky... :bojim :bojim :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Johne, ty taky nejsi pro žádnou bžundu:roll ... si představ, jak by lidi koukali, kdyby tam najednou vyšlo pár lidí s takto kolorizovanými ručníky ... :D:D

No jako sám do toho určitě nepůjdu ... to by tak trochu ztrácelo efekt ...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Johne, ty taky nejsi pro žádnou bžundu:roll ... si představ, jak by lidi koukali, kdyby tam najednou vyšlo pár lidí s takto kolorizovanými ručníky ... :D:D

No jako sám do toho určitě nepůjdu ... to by tak trochu ztrácelo efekt ...:(

Pro každou srandu jsem ale né aby jsme vyšli jak teplí bratři všichni v ružových ručníkách... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohouš 205 GTI

Já popravdě řečeno růžový ručník ani nemám.......ale kdybych ho měl, tak do toho asi klidně jdu.....už jsem zažil horší věci....:D:D:D

No myslím,že ten ručník ti určitě někdo mile rád zapujčí... myslim,že Vertex ma ručníku velkou zasobu :D Jinak ja ružovej myslim mám ale zatim si ho brát sebou nebudu radši. :aut :aut :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aka: to neva - půjdeš z panenek ... to je jenom detail - nebo, že bych se šel taky mrknout na panenky???:myslim:mrk:D

jinak já doma asi taky žádnej nemám .. to se ale nějak pořeší, ale chce to, abychom do toho šli opravdu hromadně - ať je bžunda - Johne, tak mi kdyžtak půjčíš ten tvůj, nebo si ho zajdu koupit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...