Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SRAZÍK KRUŠNÉ HORY - pár změn


Vertex

Recommended Posts

To Neon: motorizaci neřeš, nebude se závodit, nejsou to žádný hrozitánský stoupáky, na projetí trasy závodu Ti to bude v pohodě stačit, stejně to bude ve formě spanilky a ukázky pro očumující diváky

Jestli vás mám brát teda vážně, tak to vypadá asi takhle:

Vertex, Bohouš, John, Neon, Garfield + Odie, Spartakus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Vertexi a věz, že jakmile se to rozjede ... tzn. že budeš na tuti vědět, že něco organizuješ, tak by se mohli přidat i další ... známe svý lidi ... :D

Řeknu Ti to takhle, když budu mít na seznamu jména jako Neon, John, Bohouš, Garfield, stojí mi za to to rozjet a pak už jen počítat s dalšíma místama (třeba na ubytování)

A to věřím tomu, že Bohouš taky nepřijede sám

[upravil dne 20/9/06 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Vertexi, možná se mi tu jeví příjezd v sobotu ráno a odjezd v sobotu večer.

Ale to fakt nevím. Každopádně kdybych přijel, nezůstával bych do druhého dne ale jen bych pojedl. Takže akorát potřebuji vědět orientačně, kolik korunek za papání...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahojda, já z 85 procent nemůžu, budu mít asi havarijní službu, :myslim ale to se dozvím až těsně před, jelikož a protože si chce vzít kolega dovolenou :-( :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Marcel: pokud nebudeš přespávat, počítej s cenou přibližně za dvě kotletky + nějaká hospodská přirážka:D:D

S majitelem a zároveň šéfkuchařem penzionu, kde budeme pravděpodobně přenocovávat jsem ještě nemluvil, je na dovolený a já byl stejně dnes celej den na školení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

To Marcel: pokud nebudeš přespávat, počítej s cenou přibližně za dvě kotletky + nějaká hospodská přirážka:D:D

To je mi jasné! Akorát nevím, kolik tak kotleta stojí, ale to je jedno...

Vertexi, ještě napíšu, jak to vidím, ale kdybych jel, tak určitě nebudu přespávat.

Původně zaslal: Spartakus

... A možná bych ukecal i pantátu (i když teda není členem) aby vzal na ukázku veterána P 404 z roku 1964.Mám ho vyfocenýho na svejch stránkách.Tak zatim čus a Peugeotu zdar.

Spartakusi, kdyby se ukázal pantáta s takovým veteránem, tak to by bylo super! Ani by nevadilo, že není členem! Jako by byl členem!

Tak pak napiš, jak to vidíš! To se já, Driver a zřejmě i Ota s Barenstem moc moc těšíme a určitě nejsme sami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...