Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SRAZÍK KRUŠNÉ HORY - pár změn


Vertex

Recommended Posts

Zrodila se myšlenka.

V půli měsíce října 2006 končí šňůra závodů do vrchu. Poslední závod se jede v sobotu 14. října na silnici z Jirkova směrem na obec Boleboř.

Vím, že jsme za Červeným Kostelcem před pár dny zabouchli dveře, ale chtěl bych vás všechny (i když proběhne asi jen v kruhu těch nejvěrnějších) pozvat na tento víkend.

Honí se mi hlavou menší program, který je zatím pouze orientační stejně tak jako uvedené časy.

Sobota 14. října:

9.30h - Váš příjezd na nedaleké letiště, možnost

uspořádat menší slalom, focení, tisková konference:D

10.30h - spanilá jízda městem Chomutov dál směrem na

vrcholky Krušných hor, oběd na Svahové, ubytování

12.00h - účast na samotném závodu, parking přibližně v půli

tratě, procházka směrem ke startu nebo cíli,

možnost okouknutí závodních speciálů

15:00h až 16:00h - odjezd na hotel, večerní grilování steaků

z nějakýho masíčka, pokec, pivíčko,

vínko, ...

Neděle 15. října

Ráno, snídaně - čas dle libosti a dohody s personálem

10:00h - odjezd do aquadromu v Mostě - bazén, výřivka,

plavecký bazén, dva tobogány, sauna

po té - loučení a odjezd domů

Cena za ubytování i se snídaní cca 200 Kč plus samozřejmě nějaká kačka na maso.

Kapacita horského hotelu Svahová je s ohledem na počet přihlášených dostačující

Závody se jedou na trati cca 5 - 6 km dlouhé, občas slušné stoupání, jindy dlouhé mírně stoupající rovinky, pěkné zatáčky, řev motorů a vůně spálených gum.

Kategorie závodníků:

Junioři 10 - 17 let se zákoným zástupcem na sedadle spolujezdce, vyrážejí jako první. Po té ostří a ostřílení závodníci v kategoriích do 1600 ccm, do 2000 ccm, nad 2000 ccm. Dále civilní vozy na specifických pneumatikách užívaných pro závodní ale i civilní účely, po té speciální třída 4x4 a nakonec nějací jezdci se 1400 ccm.

Časový průběh závodů:

Do devíti hodin prezentace, devátá až desátá hodina promluva k jezdcům, po desáté tréningové jízdy, kolem poledný už ostré starty, čtvrtá až pátá hodina konec závodů.

TAK CO VY NA TO?????

Zatím přihlášení:

Neon

John

Vertex

Bohouš 205 GTi + bratři

Garfield + Odie

PetaV + Bohunka

Medvěd

Vendulka

Dodo s Béďou

Marcel505 bez ubytování, Spartakus, Levis, pantáta taktéž, Rybízek, Jerry ?

[upravil dne 8/10/06 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Bohužel, mě jeden sraz ročně stačí :D Ale program je nádherný, promyšlený a lákavý!!!

Péťo - ale tenhle by byl z Tvého pohledu velice nezvyklý, neb by sis ho mohl užít do sytosti a ne odpracovat, jako ten, co máš za barákem (ale věřím, že většina členů Tě z účasti v podkrušnohořží ráda omluví, neboť ví že máš doma dva kluky kteří si chtějí taťku užít - čehož se jim celý srpen nedostávalo v míře jimi požadované - a též, že to máš celkem dost daleko a sraz, který si neodpracuješ, by sis prostě neužil).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Bohouš: auto nějak pořešíš, při nejhorším přijedeš s někým, pak už Tě vezmu pod svá křídla :D

To Medvěd, John, Dariska a další: necháme tomu čas do příštího týdne, aby se vaše asi změnilo na určitě, 99% ne na 100% ano (potřebujeme kužely) a jak bude co bude na bude tak a tak :D:D

To Garfield: účast v programu je zas pouze na vás, můžeš klidně nějký z bodů vynechat a prohlídnout si ty své rodné severní Čechy ;)

Dneska se poptám po ubytování a zkusím kontaktovat pořadatele závodů.

Všechno tedy nechávám zatím otevřené a čekám na další a další příspěvky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to dost brzo. Ale nevadí. Já mám rád každou AKCI :super Takže když budu mít volno, tak s tim počítám. Jen nevim, jakym autem bych tam dal ty vrchy ...:myslim

Ale to se pořeší ... :-D

Vertexi: dobrej nápad:potlesk a přeju GOOD LUCK při realizování....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak máte čas do pondělí 25. 9., to už snad budeme všichni chytřejší a já budu moci začít něco zařizovat nebo na to hodit bobek.

Zatím zjistím info o závodech, časový plán, jaký draci se tu budou prohánět, atd. atd.

Zatím se všichni vyjadřujte, přihlašujte, slibujte

[upravil dne 14/9/06 Vertex]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,u mě to vypadá že konečně budu mít volno (na Kostelec jsem byl v práci) takže nevidim jinou možnost než že přijedu.Pro mě to bude uplně první sraz,protože jsem v klubu novas.A možná bych ukecal i pantátu (i když teda není členem) aby vzal na ukázku veterána P 404 z roku 1964.Mám ho vyfocenýho na svejch stránkách.Tak zatim čus a Peugeotu zdar.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...