Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kopie autoklíče


vector

Recommended Posts

Původně zaslal: Murder

Můžete mě prosím poradit kde dělají klíč na peugot 406 r.v. 2000 i s kodováním

[upravil dne 13.9.06 Murder]

V peugeotu a musí poslat dva stejné klíče a naprogramovat jednotku, respektive, jednou sme to tak dokázali, jinak to nešlo a cena je hrozná.

Levnější je koupit MagicCAR, s bypasem na immobiliser a k němu dva ovladače.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, včera sem byl v OBI ve Zlíně a tam má stánek chlápek,co kopíruje klíče a mimchodem i dělaj klíče k autům několika značek. Ptal sem se na Opla astru z roku 99 (ztratili sme 1 klíč s DO). Říkal, ať to donesu, že pokud to pude tak to dělaj za 1200 i s přehráním a nastavením.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě nabízeli v Peugeotu nový klíč s DO bez immobilizéru ( mám kódový) za 2800 , - na 306 (navíc je to infra a otvíralo si to jen v určitých místech)proto jsem zvolil autoalarm za 3,500 a otvírání má daleko větší dosah

[upravil dne 13/9/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem potřeboval udělat druhý klíč a sháněl a zjišťoval. Mám novější model. V každém zámečnictví v Olomouci (i v tom výše zmíněném) mi nabídli okamžité vyřezání klíče i se zabudováním čipu. Když jsem jim klíč půjčil a projeli ho čtečkou, řekly: \"Sorry, ale tohle je nový typ čipu, ten musíme objednat, ale neumíme ho nakódovat, musíte si to nechat udělat u pažoutů\".

Nakonec jsem pochodil u Autofajt. Držadlo klíče s čipem: cca 500,- + vlastní klíč (přišel asi po 5ti dnech z Francie už vyřezaný podle VINu): 450,- + nakódování na diagnostice: 400,-. Byl to klíč bez dálky. Kdybych chtěl s dálkou, bylo by to prý asi o 2800,- dražší.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

Blbost, dle VIN 1 klíč vybroušený (musí být původní zámky) načtení dle kodu z karty.Auto zvládne 4 klíče. Centrál načíst 1 poloha v zapalování a držet 10 sec čudl. 2 klíče objednával kdo to neuměl na starou 406 , protože nepoznal PRIM. SEC.

Jo, jenže některé jednotky prostě víc klíčů neumí... thats all.. jinak se samozřejmě dá immo odblokovat... tak tupej zas nejsem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Milhaus65

To jo, třeba stará 406 umí jen 2,ale tady je řeč o 406 2000 a ta umí 4 klíče. Zbytku nerozumín. Transporder se nedá nijak odblokovat, vyřadit.

Myslíš ? :)

No každopádně sem nevěděl, že od 2000umí víc klíčů. Já měl problém i s 2000rv. že mi nechtěla vzít dva různý klíče.

Každopádně moje zkušenost je taková, že to hnusně blbne a někdy to nechce načíst a musim čekalt, než si to přebere. SDtalo se mi to už asi u třech aut. No nic..

Když tvrdíš, že to jde, zkusím to ještě jednou, už sem to u svýho vzdal.:myslim a odblokovat se mi to nechce, dokud tam není Magiccar. Pro názornost.. hodim jednotku do uplně jinýho auta a nastartuju... i bez klíče. To je to co myslím odblokem immobilizeru. Na pašíkách to jde lehce, takdy je to horší, ale šlo to taky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MPavel

A dá se někde kromě ofika peugeot sehnat nový plastový kryt na klíč? Mám dalkový a to tlačítko je úplně rozdrbané. Provizorně jsem to opravil, ale kdyby se to dalo sehnat někde za dobré peníze....

U Peugeota to tlačítko stojí pakatel, myslím, že do stovky se vejdeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ajdamek

Původně zaslal: MPavel

A dá se někde kromě ofika peugeot sehnat nový plastový kryt na klíč? Mám dalkový a to tlačítko je úplně rozdrbané. Provizorně jsem to opravil, ale kdyby se to dalo sehnat někde za dobré peníze....

U Peugeota to tlačítko stojí pakatel, myslím, že do stovky se vejdeš.

Vážně ? Tak to by se mi hodilo, já mám urvaný ouško u klíče a v Peugeotu mi řekli, že se to objědnat nedá zvlášť, jen celé ... ani na vrakářích sem nepochodil... takže novej kryt 3700.. bezvadný ne ? Tak dejte vědět zkušenosti, rád bych to konečně někde sehnal. Pokaždý, když někde seženu klíč, tak má jiný pouzdro, už mi z toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechaval jsem si delat pred 14ti dny nahradni klic na novej model a to ve stanku v Tesco Zlicin (delaj pouze bez dalky). Velice ochotna obsluha, je potreba vin ke klici. Manik se napichne na konektor diagnostiky a ulozi novej klic. A co mi nejvic potesilo je, ze mi zprovoznili zaroven dalku ktera mi nefungovala a ani v Pugeotu ji nedokazali podle klasickyho postupu zprovoznit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...