Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Natural 95 za 28,50 Kč


Marcel505

Natural 95 za 28,50 Kč  

  1. 1. Natural 95 za 28,50 Kč


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

no ja si naturalu moc nevsimam, ale vim ze JETka v mohelnici ma nejlevnesi navtu co jsem v republice videl (postedne 28,10). A je hodne dobre kvality jelikoz po natankovani do kamionu jsem asi 3-krat jel do mohelnicaku (pro neznale hodne velke a dlouhe stoupani) a byl to opravdu rozdil oproti nafte co jsem tankoval nekde v druzstve a ta byla jeste drazsi. JETka ma vzdycky i nejlevnesi PHM na D1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: simas

no ja si naturalu moc nevsimam, ale vim ze JETka v mohelnici ma nejlevnesi navtu co jsem v republice videl (postedne 28,10). A je hodne dobre kvality jelikoz po natankovani do kamionu jsem asi 3-krat jel do mohelnicaku (pro neznale hodne velke a dlouhe stoupani) a byl to opravdu rozdil oproti nafte co jsem tankoval nekde v druzstve a ta byla jeste drazsi. JETka ma vzdycky i nejlevnesi PHM na D1.

Já brala dneska na Jetce naftu za 28,40, ale pak jsem viděla na jedné benzínce (nevzpomenu si, co to bylo - snad něco se Slovnaftem :myslim ) za 28,00....:o . Natural 95 jsem nějak nestihla zkouknout :( .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když hledíte především na cenu a ne na kvalitu či značku, tak od pátku 12:00 do soboty (nevim přesně kolik). Mají v Hypernově v Pruhonicích akci, že když se udělá nákup nad 1000,- (což je v dnešní době strava na týden), tak pak můžete u nich natankovat litro o 3,-Kč!!! levněji, takže vyjde na nějakých 25,8,- - což je cena, kterou už jsem skoro 2 roky neviděl. Maximum je teda jenom 60l, ale málokdo má více místa v nádrži, že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pechy: Však Neon má taky 70 litrů nádrž...

Jen ta moje papírově 70 litrová je nějaká divná. Když jsem se včera vracel z Řecka, tak jsem nějak zapomněl natankovat v Srbsku a pak se v Maďarsku 70 km modlil abych potkal pumpu, jelikož se mi hned za hranicemi rozsvítilo oko. No a na pumpě jsem tam narval 71 litrů nafty (nějaké lepší bez sulfuru) - cena 22.000,- forintů což je 32.30 Kč za litr.

V sobotu jsem v Soluni tankoval za 0.929 Eur což je 26.40 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před časem jsem uvažoval, že bych tam zajel autem, ale nakonec jsem to vzdal, když jsem slyšel, jaké problémy dělají při tranzitu Rumuni a Bulhaři a přes Srbsko jsem se bál.

Nicméně představa, že bych to vzal jako výlet a nechal si tak týden na cestu tam a zpět a týden na ježdění po Řecku vlastním autem, mě docela láká...

Jaká je tedy momentálně nejlepší cesta do Řecka autem?

Kolik je to asi tak km a jaká je doba jízdy?

Musí se před cestou vyřizovat nějaké papíry předem (tj. např. víza do Srbska či Makedonie apod.)?

Je taková cesta něčím riziková, nebo už je to (až na tu dálku) pohodička?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LubošK

Před časem jsem uvažoval, že bych tam zajel autem, ale nakonec jsem to vzdal, když jsem slyšel, jaké problémy dělají při tranzitu Rumuni a Bulhaři a přes Srbsko jsem se bál.

Můžu se zeptat, jaké problémy dělají Rumuni při tranzitu???

Jezdím tam minimálně 1x ročně, někdy i 5x a žádných problémů jsem si nikdy nevšiml - že bych měl takové štěstí??? (a nebo je to JEDNA PANÍ MOJÍ ŽENĚ V ČEKÁRNĚ U ZUBAŘE POVÍDALA, ŽE SE TUHLE NĚKDE V RUMUNSKU STALO................, NO PROSTĚ NĚCO STRAŠNÝHO)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rumunsko:

- škemrající děti u rozbitých silnic nebo přímo na nich, přičemž škemrání se v případě nevyhovění mění v házení kamenů (když už jsem tamtudy chtěl jet, nechtěl jsem to tam jen tak profrčet, ale taky se porozhlédnout mimo hlavní tahy - a tahle informace mě tak po mých zkušenostech s průjezdem některými romskými vesnicemi na východě Slovenska zrovna moc nenadchla),

- drahý trajekt přes Dunaj.

Bulharsko:

- poněkud civilizovanější než Rumunsko, leč panáci na hranicích se prý tehdy ptali, kamže to inostráněc jede, a podle odhadovaného počtu najetých kilometrů si řekli o patřičné \"mýtné\" (samozřejmě bez stvrzenky).

Takže to vše byly jen fámy, nebo se to sice možná stávalo, ale dnes už je vše O.K.?

S Balkánem jsem si coby řidič docela užil před šesti lety v Chorvatsku, a tehdy jsem se zařekl, že tam ani nikde jinde v tamních postkomunistických státech mě s rodinou neuvidí (přičemž já sám nemám důvod tam jezdit), dokud tam za ty jejich \"německé\" ceny budou nabízet \"ruské\" služby...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já beru benál u OMV sice je dražší(teď 29,70kč/l)ale vim že je kvalitní a jede to jak pila.jednou sem vzal na Jetky a vůbec to nechtělo jet,škubalo to a chlastalo,prostě na píč...a eurooil je taky pěkná srač....ředěj to tak bacha.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo uz o tom pisou i v novinach ze rozdil mezi plzni a budejicema sou 4,50 kc;) a je tam i krasne clanecek jak se tvori cena benzinu

cena litru nezdanena je 8,50 + spotrebni dan 11,84 +marze prodejcu 5 kc + dph 4,80 kc hmm tomu se rika vejvar pro stat [ zdroj sobotni Pravo]:papa

[upravil dne 16.9.2006 BobyD]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...