Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot můžeš řídit i poslepu


vector

Recommended Posts

Původně zaslal: Neon

Nejenom čestnym, ale i řádnym a na příštím srazu bune můj navigátor, když má tak rád čtyřistapětky:roker

No slepýho navigátora si ještě neměl, ale výsledek bude asi podobnej, jako když sme jeli spolu. Jen myslím, že by měl řídit, když ho to tak baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsem ještě neměl auto, takže jsem se domluvil se známým, že jeho autem vyrazíme na výlet do hor...

...jenže namísto v dohodnutém termínu přijel až asi tak o týden později s tím, že ten týden strávil v nemocnici, neb mu při vyvařování nějakého vraku zhasnul autogen a protože neměl po ruce sirku, pokusil se vyloudit jiskru tak, že na právě dobíjené velké baterce z náklaďáku zkratoval drátem její elektrody - no a protože v té baterce se při dobíjení nashromáždil vodík, tak to bouchlo, nastřílelo mu to špunty z té baterky do obličeje, do něhož mu zároveň z té baterky vystříkla kyselina.

Když tedy pak z té nemocnice přijel (samozřejmě autem, neboť ten člověk jezdil autem pomalu i do schodů), myslel jsem si, že už je O.K., takže jsem k němu do toho auta nasedl a jeli jsme.

Bylo mi sce divné, že jede nějak pomaleji, než bylo jeho zvykem, ale oč jde mi došlo až když mě poprosil, abych mu průběžně hlásil, jak daleko je od krajnice, neboť tak úplně dobře ještě nevidí...

[upravil dne 14.9.06 LubošK]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: LubošK

To jsem ještě neměl auto, takže jsem se domluvil se známým, že jeho autem vyrazíme na výlet do hor...

...jenže namísto v dohodnutém termínu přijel až asi tak o týden později s tím, že ten týden strávil v nemocnici, neb mu při vyvařování nějakého vraku zhasnul autogen a protože neměl po ruce sirku, pokusil se vyloudit jiskru tak, že na právě dobíjené velké baterce z náklaďáku zkratoval drátem její elektrody - no a protože v té baterce se při dobíjení nashromáždil vodík, tak to bouchlo, nastřílelo mu to špunty z té baterky do obličeje, do něhož mu zároveň z té baterky vystříkla kyselina.

Když tedy pak z té nemocnice přijel (samozřejmě autem, neboť ten člověk jezdil autem pomalu i do schodů), myslel jsem si, že už je O.K., takže jsem k němu do toho auta nasedl a jeli jsme.

Bylo mi sce divné, že jede nějak pomaleji, než bylo jeho zvykem, ale oč jde mi došlo až když mě poprosil, abych mu průběžně hlásil, jak daleko je od krajnice, neboť tak úplně dobře ještě nevidí...

[upravil dne 14.9.06 LubošK]

No, jak je inteligentní ukázal už s tím autogenem, tak mě to řízení, když nenvidět tolik nepřekvapilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...