Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

206 GTI


Sova

Recommended Posts

Co si o tom autě myslíte?Nějaké vaše zkušenosti?Samozřejmě to nechci porovnávat s 306 S16,vím že je lepší po jízdních vlastnostech a i výkonově...Ale mě se 206 dycynky líbila a sportovní svezení bych také bral...

[upravil dne 12.9.06 Sova]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sova

Co si o tom autě myslíte?Nějaké vaše zkušenosti?Samozřejmě to nechci porovnávat s 306 S16,vím že je lepší po jízdních vlastnostech a i výkonově...Ale mě se 206 dycynky líbila a sportovní svezení bych také bral...

[upravil dne 12.9.06 Sova]

Já s ní nejezdil, ale co sem slyšel, tak je lepší verze, co se tu prodávala pod označením RS a má 180 koní, ale hlavně 6tikvalt, jinak je to prej mrtvice. To RSko tu pár lidí má, jedno parkuje kousek odemě a co já vím, je s tím spokojenej...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Sova

Co si o tom autě myslíte?Nějaké vaše zkušenosti?Samozřejmě to nechci porovnávat s 306 S16,vím že je lepší po jízdních vlastnostech a i výkonově...Ale mě se 206 dycynky líbila a sportovní svezení bych také bral...

[upravil dne 12.9.06 Sova]

Já s ní nejezdil, ale co sem slyšel, tak je lepší verze, co se tu prodávala pod označením RS a má 180 koní, ale hlavně 6tikvalt, jinak je to prej mrtvice. To RSko tu pár lidí má, jedno parkuje kousek odemě a co já vím, je s tím spokojenej...:D

To bude asi RC,je to pětikvalt atojí tak 350.000,- až 400.000,- což je na mě moc
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sova

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: Sova

Co si o tom autě myslíte?Nějaké vaše zkušenosti?Samozřejmě to nechci porovnávat s 306 S16,vím že je lepší po jízdních vlastnostech a i výkonově...Ale mě se 206 dycynky líbila a sportovní svezení bych také bral...

[upravil dne 12.9.06 Sova]

Já s ní nejezdil, ale co sem slyšel, tak je lepší verze, co se tu prodávala pod označením RS a má 180 koní, ale hlavně 6tikvalt, jinak je to prej mrtvice. To RSko tu pár lidí má, jedno parkuje kousek odemě a co já vím, je s tím spokojenej...:D

To bude asi RC,je to pětikvalt atojí tak 350.000,- až 400.000,- což je na mě moc

Jo i RC se ještě dělala pětikvalt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sova

V tom případě teda neznám RC 6ikvalt a 206 RS už vůbec...ani jedno z toho neexistuje,pouze RC pětikvalt 180 koní...

Ha ha.. RC existuje 5ti i 6tikvalt. Jen, že GT může se pokud vím nikdy nedělal 6tikvalt, i když už sem ho viděl se 190PS.

Buď si o tom něco zjisti, nebo když ti to říkám, tak neodmlouvej :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

206 RC WRC Edition

206 RC

RS sem nikde nenašel, spíš si někdo udělal vlastní označení...

Je GT a RC, pokud někdo, třeba i já psal něco jiného, tak je to překlep... nebo nápepka.

Každopádně pod označením GT, nebo RC se dá koupit 5tikvalt a to slabší. Silnější snadu už jen pod RC a 6tikvalt zcela jistě už jjen jako RC.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam 206 Gti,a jsem s tim zatim velice spokojenej jak po jízdních vlastnostech tak i po výkonu.doporucuju,já s ní jezdim sprinty a :super

je rychlejší jak 306 s16 i když 306 je výkonější,ale je zas těžší

co se týče jízdních vlastností zatim jsem se nesetkal z žadnou zradou...auto jde i bokem se 100% ovladatelností.

můj názor...super hračka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: volcane

Já mam 206 Gti,a jsem s tim zatim velice spokojenej jak po jízdních vlastnostech tak i po výkonu.doporucuju,já s ní jezdim sprinty a :super

je rychlejší jak 306 s16 i když 306 je výkonější,ale je zas těžší

co se týče jízdních vlastností zatim jsem se nesetkal z žadnou zradou...auto jde i bokem se 100% ovladatelností.

můj názor...super hračka

a kolik je u toho tovarne z 0 na 100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bubakkaja

Původně zaslal: volcane

Já mam 206 Gti,a jsem s tim zatim velice spokojenej jak po jízdních vlastnostech tak i po výkonu.doporucuju,já s ní jezdim sprinty a :super

je rychlejší jak 306 s16 i když 306 je výkonější,ale je zas těžší

co se týče jízdních vlastností zatim jsem se nesetkal z žadnou zradou...auto jde i bokem se 100% ovladatelností.

můj názor...super hračka

a kolik je u toho tovarne z 0 na 100

Ale no tak

http://206gti.net/faq/#28

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak se do toho taky \"vložim\". O 206 RC jsem někde četl článek, a ten 6ti kvalt se do něj prý dával. Ale ne hned od začátku co teda vim. Kdybych si sakra vzpomněl kde to bylo...

Jinak porovnávat 206Gti se 100kW a 306 S16 se 120kW? Asi budu muset tu 206Gti sehnat a nechat se povozit... Hmotnost tam určitě roli hraje a ne malou, ale že by byla rychlejší? Čim si těch 7.7 sekundy naměřil? Ne že bych ti nevěřil (nějake upravy jsou?) Ono se řekne nějaká ta desetina sem nebo tam, ale pod kapotou se musí docela zapracovat aby se každá desetinka stlačila dolu. A docela by mě zajímali i ty jízdní vlastnosti. A u toho zrychlení by mě víc zajímalo pružné zrychlení než z 0 na 100... To je pro mě v provozu totiž důležitější, než nějakej sprint. Radši si dám pár hezkých zatáček, než nějakých 400 metrů rovně... Třeba americký auta jsou taky v přímce docela rychlý, ale když to uvidí zatáčku tak se lekne :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...