Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

otackomer ..?


Sid

Recommended Posts

no jde mi asi o toto: mám 106 rv 1995 1,1 s hodinama misto otackomeru. zajimalo by me, jestli by slo vypreparovat otackomer, popripade celou kaplicku budiku z nejake 106 co to ma (treba naka 1,4) a rozchodit to tam. Ma to nejake vlastni cidlo? Kde? slo by to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tuší :-)

budiky jdou bez problemu vytahnout, ale zřejmě budes muset vymenit celou kapličku. Ovšem není to jen v budíkách. Má to ještě rozdělovač nebo ne?

pokud to má rozdělovač s cívkou, tak je to jednoduche - připojiš ot. na cívku.

jestli to ovšem rozdělovač nema, tak je to řízeny ECU a ta sbírá info přímo z čidla otáček motoru - což máš asi smůlu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bohuzel mam ecu... podle me to ale musi jit. dyt otacky musi zjistovat i ta moje ecu bez otackomeru. tak by melo stacit vymontovat z nekama kaplicku s otackomerem a dat ji misto moji a napojit to na ecu....to by prece nemel byt problem, to bude urcite nachystane na ten otackomer....nebo ne? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj urcite to pujde, ale fakt nevim co presne by jsi musel vymenit. ECU si otacky meri, otazkou je jestli je nastavena tak aby je vysilala do budiku, tzn ze kdyz ten motor nemel z vyroby otackomer, tak to ecu navenek nemusi umet zobrazit.

Ja treba mam budiky plne digital i rychlomer a je na to v ECU primo vlastni koncovy stupen, ktery se o ty budiky stara a jde testovat samostatne.

Fakt nevim, podle me se to asi nevyplati menit a na 90% to nachystany nebude...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 1 rok později...

Taky už jsem to řešil, vyndal jsem kapličku a zjistil, že kabely vyvedené na otáčkoměr nemám, tak jsem trošku poupravil a vrátil zpět. nevím na jakém principu funguje,ale u přídavnách otáčkoměrů jsou 4 kablíky, na kostru, na rádio, jeden kvůli světlu a poslední někam,ale kam,toť otázka. Někdo zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 měsíců později...
  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...