Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Protažení kabelu


Lukash605

Recommended Posts

Potřebuju poradit od někoho zkušeného kdo už protahoval kabel od baterky k zesilovači do kufru.Pežíka jsem si nedávno koupil tak nevím jak na to.Zatím mám rozebrané brahy a do kufru se v pohodě dostanu.Ale řeším problém jak dostat kabel od baterky někam dovnitř.Je dost silnej.Jen jsem našel průchodku u pojistek ale bojím se abych něco nezrušil.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Já jsem tahal od motoru kabely do kabiny a bylo to taky někde u pojistek ... vyběhnu a mrknu na to ...

Takže vedle spojkového lana je další gumová průchodka, směrem k blatníku. Určitě jsem to strkal z kabiny k motoru, protože od motoru to není vidět :aut

Tak já na to zítra mrknu.To víš já to dělám na parkovišti:DBěhal jsem okolo motoru a nic jsem neviděl jen zevnitř u těch pojistek.Tak snad to půjde.Zítra dám vědět jak to dopadlo,dík:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: TiborTeam

Kolík jsem vytáhl v pohodě. Možná ho tam někdo zalepil :-)

Zkus s ním ještě nějak pokroutit. Anebo udělej díru vedle :D

Kroutil jsem,tahal jsem a ani se nehnul.Ty jsi ho tahal zevnitř k sobě?Nebo jsi ho vytlačoval směrem k motoru?Hlavně že už vím kde to protáhnout,s takovou prkotinou si přece poradím:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...