Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Central na do


Spartakus

Recommended Posts

Ahoj lidi,jsem uplnej novas,406ku mam teprv od června a ten co mi

ji dotahl z Nemecka nekde ztratil dalkovy od centralu.Tak jsem se chtěl zeptat jestli se dá někde sehnat nový,nebo nějak nahradit.Je to 1,9 td 1996 a bylo tam DO přes infra.Dalo by se to nahradit rádiem? Prosím jak to udělat.Zatím dík za všechny odpovědi.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim ze by to melo jit zapojit na draty s oznacenim 628 a 627 co najdes u infracerveneho prijimace co je na strese u zpetneho zrcatka ( musis z boku vypacit stropni svetlo, pod nim povolit dva srouby TORX a pak sundat celej ten plast ) po tehle dvou dratech bude ten infracervenej prijimac ovladat jednotku centralniho zamykani, bohuzel nevim jestli je to ovladano + polem a nebo - polem , ale nejspis to bude ovladat tak ze pri zamknuti na chvili ukostri jeden a pri odemknuti naopak ukostri druhy drat

Staci si pak koupit bud jen samotne dalkove ovladani - cca 1000Kc nebo muzes par stovek pridat a koupit alarm s dalkovym ovladanim a vystupem pro centralni zamykani, to bude tak za 1500-2000Kc ( napr. jablotron - www.jablotron.cz nebo neco podobneho )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Spartakus

Ale já nevím co tam mám připojit,to radio? Nebo novej infrak? To radio se prej připojuje na řidicí jednotku někde u spolujezdce pod kastlikem jo ?:myslim

To záleží na tobě osobně bych si tam dal otvírání na radio signál - delší dosah jak už ti tu kluci psali

Dá se koupit nový klíč s infra u Peugeotu , potžebuješ k tomu VIN a číslo klíče pokud ho nemáš tak máš asi smůlu , jinak novej klíč s DO bez imobilizéru stojí cca 2.800,- . Nové otvítání na radiosignál stojí 500 - 3000 dle tvého výběru

třeba tady:

ZDE

nebo to můžeš vyřešit jako já , že si koupíš autoalarm, ten ovládá komplet vše rádio signálem i centrál cena cca 3500

ZDE

můžeš se podívat i zde

ZDE

Jinak montáž bych spíše nechal namontovat autorizovaný servis kvůli pojišťovně , jinak si to můžeš namontovat sám - při koupi vždy dostaneš více či méně zdařilý návod k montáži

jinak když dáš hledat tak tu najdeš určitě spousty příspěvků na toto téma

[upravil dne 12/9/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

asi bych tam dal to radiovy dalkovy ovladani, mozna i s tim alarmem, jak se to pripojuje jsem ti psal, ta krabicka dalkoveho ovladani ( alarmu ) kterou koupis bude mit na konektoru dva ovladaci draty, ktery pripojis misto tech dratu co ted vedou od infracerveneho ovladani a pomoci nich pak bude ovladat tu ridici jednotku centralniho zamykani, ktera je schovana za kastlikem u spolujezdce. Schema zapojeni dostanes k tomu alarmu a podle toho to pak zapojis

Dalsi moznost je sehnat na vrakaci ten prijimac infra ovladani i s klicem, jenze to by ti urcite prodali jen spolu se spinackou a se zamkama, takze bys to pak musel prehodit

[upravil dne 13/9/06 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Spartakus

Tak kluci zatim dík,asi to teda pořešim tim radiem a rovnou s tim alarmem. Sem elektrikář tak bych si mohl poradit, ikdyž teda s tou pojišťovnou mi to vrtá hlavou.Kolik to bude stát když si to nechám namontovat v servisu?

pokud už máš auto pojištěný a máš jen povinný ručení ,ne havarijní , můžeš si to napojit sám. Zase pokud bys chtěl havarijní levnější je lépe to nechat namontovat v autorizovaným servisu který má na to licenci. Pokud do toho nechceš moc investovat , můžeš třeba zvolit levnější alarm.Nebo až pojedeš kolem nějakýho servisu tak se můžeš zeptat jestli montujou alarmy kolik by stál a kolik by stála montáž ... já zvollil dražší osvědčený Jablotron ale nabízeli my i levnější

[upravil dne 13/9/2006 raspa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...