Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Manuál 306


orgacek

Recommended Posts

\"Jak na to\" v elektronické podobě neexistuje (alespoň pochybuju že to někdo naskenoval)

a navíc mám takový tušení že ten kniha je jen pro starý modely ale to se můžu mýlit.

Někdo říká že ta knížka je na dvě věci...

Jedině koupit novou nebo použitou knížku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky pochybuju že by se s tím někdo skenoval (360 stran). Jinak je to asi i na nový model, píšou tam od 93, ale je to knížka nic moc, jestli podle ní chceš dělat generálku motoru tak na to zapomeň :D Ty návody mě přijdou takový nedotažený (občas zapomenou na povolení nějakýho šroubu a člověk potom kouká proč to nejde sundat).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm myslím že je ta kniha i na nový modely je to jak píše Driver od 93 roku.Ale můžu se podívat až půjdu do garáže.Taky bych chtěl vidět toho kdo by si s tím dal práci a všechno to naskenoval :mrk. Knížka se jinak dá , není to nejhorší. Ale na ato co v ní je je dost drahá. A i chybyčky se tam vloudily ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak kdybys měl nějaký konkrétní problém , stačí ho napsat , a spousta lidí ti ráda poradí a občas , když nezlobíš :D tak ti k tomu občas i přidají pěkný obrázek nebo schéma :mrk. JE tu moc skvělých lidí a já jsem moc rád že P-C existuje ! a Doufám že se mu bude dařit i nadále ! :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl jsem tu knihu půjčenou kvůli elektrice a výsledek ,ani se neptej.Spousta schémat na všechny typy a výbavy , ale to moje jsem prostě nenašel.Původní majitelka ze SRN ve svém věku 75 let z toho auta polovinu doplňků vybrala.Jinak si to nedokážu vysvětlit.Knihu psali angličani , takže je všechno ke všemu pro pravostranné řízení.Zkrátka -mnohostránková publikace na nic.Ozvi se raději v diskuzi-určitě se najdou zkušení kutilové.Jsme už takovej národ!!!!!:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...