Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dutiny, jak je antikorozně ochránit???


Dakaros

Recommended Posts

Původně zaslal: komisar

kuva že by sis začal přivydělávat:roker??

Jako státní zaměstnanec leda na černo, jinak by měl dost velkej problém ;) Taky jsem si zahrával s podobnou myšlenkou, ale vzhledem k sousedským vztahům jsem to zavrhl :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledně tý antikorozní ochrany si myslím, že nejlepší věc je obyčejný olej. Vystříkat celé auto tlumičovým olejem je to nejlepší. sice se tam udělá trocha šmíru ale není nad to. Měli jste vydět tatíkovo 20 let starou stopětku. Stříkal jí s tím každý rok a nebyl na ní kousek rezu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Kudy do těch prahů stříkat.Bez dělání dír do prahů to asi nepůjde,že??Kompresor a pistole na to mám,ale není to škodovka,kde to bylo jednoduchý aplikovat.Myslím,že dělat dutiny jen tou hadičkou a plastovou láhví nebude nic moc,protože se to uvnitř nerozstříkne všude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, celý podvozek se prostříká vapkou a po důkladné kontrole se ještě ručně očistí celý spodek auta. (oškrábe případné poškození) Celý spodek se nastříká CONCOREM 500, vyjde zhruba dva až tři litry. Po zaschnutí se provede konzervace dutin a to konzervačním olejem Conckor 1 000. Je to konzervační olej používaný v armádě, ke konzervaci zbraňí. Je k dostáni u benzinových čerpadel. Cena jeden litr sto korun českých. Na jedno auto vyjdou zhruba dva litry. Tolik z vlastní zkušenosti, tak provádím konzervaci já osobně. Zdenek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uvedu ještě jednu možnost násřiku spodku auta a to přípravkem ELASCON používá se na konzervaci důlňích lan. Tento přípravek se nahřeje na teplotu 150 stupňů ve zvláštním čerpadle a za vysokého tlaku a teploty se nanáší (nastříká) tlakem 50 - 100 atm. Zahřátá hmota velice dobře vzlíná mezi zbodované plechy a následně vytvrdne a dobře drží na spodku. Dutiny potom provádím výše zmiňovaným spůsobem.Je problém sehnat materiál. Zdenek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...