Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dutiny, jak je antikorozně ochránit???


Dakaros

Recommended Posts

Nabídka těchto produktů je bohatá, dělá to kde kdo, třeba i my :D K dostání ve variantě spraye, na pistoli UBS... Podivte se třeba sem. konkrétně sem. J.

PS: Joo, PU pěna je maras... Kdo by řekl, že to má při vytvrzování takovou sílu, co? K vidění nejsou jenom pokroucené plehy, ale i kovové zárubně. Holt je to daň za to, že člověk chce ušetřit a nekupuje specializované výrobky, které bývají dražší, že... Když už jsme u té pěny - pozor na to - vytvrzená nejde sundat. Před měsícem mi volal nešťastník, že v garáži přejel plechovku a ta mu postříkala karoserii nového BMW... Rada? Sundat mechanicky, co to udělá s lakem si asi dovedete představit. :nevim (i když teď máme novinku, která na zaschlou pěnu na plastu funguje, zkoušeli jsme hliník - taky OK... v komerčním prodeji bude zanedlouho, ale levné to nebude...).

[upravil dne 13/9/06 jbily]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dafe

vyjetej olej=nejsnazší cesta ke korozi. Lidi starej olej táhne vodu. Ještě tomu oblížíte. Kupte si na to něco k tomu určenýho.

http://katalog.wuerth.cz/ pak karoserie a ochrana karoserie :super

Olej tahne vodu? To slysim prvne. Ma jeste nekdo takovou zkusenost, nebo proc tomu tak je?

Vazne nechci prudit jen by me to zajimalo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

voda se na olej váže!!- použít se dá jedině přepálenej olej z dieselu;) na ten už se neváže - ale proč to tak je nevim.Mam to od člověka ze servisu co se tim taky zabejvá:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dragon

voda se na olej váže!!- použít se dá jedině přepálenej olej z dieselu;) na ten už se neváže - ale proč to tak je nevim.Mam to od člověka ze servisu co se tim taky zabejvá:papa

No Hlavně vyjetej olej je kyselej, a kyseliny v něm obsaženy podporujou korozi tak že to co bylo jen rezavy tak do roka shnije na prach a co bylo zdravy tak zrezne. Takže vyjetej olej ani náhodou:bojim:bojim

[upravil dne 15/9/06 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Tak je to jasné - pokud je vyjetej olej kyselej,tak musí vázat vodu.Navíc kyselina žere.Spodek občas stříknu KONKOREM tam,co se mi to zdá exponované.Dobře to ale smrdí,to asi výrobce nevzal v potaz,když to určoval hlavně na čištění zbraní...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cauec, ma cenu strikat dutiny a podvozen na 406?? Jak je to tu a sntikorozni ochranou??? Kokal jsem a na prahach to vapada, jako by byly vzany bodyckem, tak nevim, jestli uz to treba predesly majitel nedelal ale co je v dutinach to vi jen buh...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sem se přemluvil a řekl si že ty dutiny taky něčím naflákám. Koupil jsem od Würth 1000 ml dózu. Stála 218 bez Dph. Cena je myslim si slušná a budu vědět že mám jistotu,že sem to udělal správně. Když už sem tam byl,tak sem se zeptal na ochranu podvozku,a ten 1000 ml černej sajrajt stojí nepřelakovatelnej asi 120 Kč,přelakovatelnej asi 150(černý,šedý). Sprej na klima asi 600(dvě použití) ten sem taky koupil. Ceny bez daně. Je to dražší než jiné výrobky,ale aspoň sem si jistej kvalitou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Potřebuji prosím poradit. Mám dvě (starší) plechovky Resistinu ML a chci si vystříkat dutiny (prahy), jelikož mám levý práh po DN dělaní. Problém je v tom, že nemám k dispozici kompresor. Jediné co mám je vysavač, který bych použil na stříkání ale nevím, jak to tam aplikovat. Nemá někdo nějaký nápad? Děkuji Ten Resistin bych nahřál v teplé vodě, aby byl poddajnější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: OK406

A proč by to nemohlo jít s vysavačem? Hadici dáš kde to fouká. Myslím, že nepotřebuješ velký tlak na rozstřik přípravku. Hlavní je to ta nějak dostat.:myslim

pokuď si vysavačem nafoukáš kolo u auta, tak máš dobrý vysavač a můžeš ním nahradit kompresor:potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takze pouzivanie rezistinu by som fakt nedoporucoval... oproti moderným prostriedkom je to iba voda... naprikala BODY 900 wax... zohriat vo vodnom kupeli tak na 45-60 C nasadit na pistol a horsa do roboty... ale poriadne aspon 3-vrstvy... dajú sa kúpit aj origo struple na diery... vrtas dieru 10-ku odporucam preventine opakovat kazde dva roky... výrazne to predlzuje zivotnost karosérie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dneska s Komisar vystříkal dutiny (prahy) Resistinem ML. Použili jsme starou hadičku od ostřikovačů, PVC láhev od destilované vody. Konec hadičky jsme nahřály a zaslepili zmáčknutím kombinačkami. Malým hřebíčkem jsem udělal několik dírek na konci hadičky. Druhý konec jsme protáhly zátkou, ve které jsme udělali otvor a tavnou pistolí zaslepili. Do láhve jsme nalili teplý Resistin ML a zašroubovali. Hadičku jsme strčili do otvoru od vnitřního obložení ve přední části. Poté jsme láhev otočili dne vzhůru a jeden z nás držel láhev a mačkal a druhý pomalu tahal hadičku ven. Jelikož mi zbyl Resistin ML, tak jsem jej nalil do prázdné láhve od Sava (na plísně) s mechanickým rozprašovačem a na stříkal jsem si spodek. Fotky dodá Komisar. :super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...