Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ukazovateľ oleja


Syro

Recommended Posts

Dobrý deň. Chcel by som sa spýtať-dnes pri návrate z práce som zaparkoval svoj Peugeot 406 2,0HDi (66kW) pred bytovkou, ale parkovisko je dole kopcom. Po opätovnom naštartovaní cca po 10 min. mi ukazovateľ oleja ukázal prázdne čiarky (min.) a palubný počítač ma tiež upozornil na olej. Hneď som ho kontroloval a podľa rysky to vyzeralo OK. Môže to byť tým, že pri šikmom sklone auta sa olej zlial, alebo to môže byť niečo vážnejšie??? Za odpovede Vám ĎAKUJEM!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Syro

O meraní oleja mi je to jasné, len ma desí ta signalizacia o minime oleja a údaj o oleji na PC. Môže byť príčina v tom, že sa olej zlial pri šikmom sklone a preto to signalizuje? ĎAKUJEM!!!

myslel jsem to tak, ze v prirucce k autu je poznamka prave u vyobrazeni tohodle meraku, ze udaje co ukazuje jsou prave ovlivneny podminkami mereni, tedy auto na rovine a vypnuty motor min. 10 min

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Syro

Ferry dík, ale ja nemám príručku k autu, tak ak by si mohol poslať foto, bolo by to super.

najdi v seznamu clenu clena s nickem Sepp a na jeho strankach si muzes po registraci a prihlaseni stahnout celej manul v elektronicky podobe, ma tam jak pro starej tak pro novej model

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...