Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nevypina stahovani okna


jack

Recommended Posts

Zdravim

ted se mi dost casto stava, ze kdyz chci vytahnout okynkou u ridice (el.stahovani), tak kyz zmacknu zatazeni uplne, jako az nahoru, tak dojede nahoru a pak zas uplne dolu,proste se nahore nezastavi.

Mel jsem rozebrany ten spinac, ocistil jsem ho, jako to pak fungovalo, ale obcas to proste zazlobi.

Muze to delat jeste neco jineho, nez jen ten spinac?

Dekuji

406 1,9 TD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš tam nasazeny ofuky? Nebo Ti může křivě zajíždět, čímž nedojede až na konec a sepne se pojístka proti přivření prstů.

Původně zaslal: jack

Zdravim

ted se mi dost casto stava, ze kdyz chci vytahnout okynkou u ridice (el.stahovani), tak kyz zmacknu zatazeni uplne, jako az nahoru, tak dojede nahoru a pak zas uplne dolu,proste se nahore nezastavi.

Mel jsem rozebrany ten spinac, ocistil jsem ho, jako to pak fungovalo, ale obcas to proste zazlobi.

Muze to delat jeste neco jineho, nez jen ten spinac?

Dekuji

406 1,9 TD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me to obcas taky udela, zvlast kdyz treba za jizdy fouka silnej vitr z boku, nebo prejizdim nejaky nerovnosti, sklo se pak trosku prohne, narazi na ten ram dveri a mysli si ze to je prekazka, takze diky funkci ochrany to sjede zase dolu

Nebo pak bude spatnej koncovej spinac, kterej okno vcas nezastavi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...