doktor

Klíč s dálkou na 307

23 posts in this topic

Nevíte někdo náhodou kolik stojí kompletní originální klíč s dálkou na 307.Případně jestli někdo nezná objednací číslo.Dík

[upravil dne 10/9/06 doktor]

Tohle bych doporučoval objednat přes autorizovaný servis Peugeot. Stojí to okolo 2tis. Objednává se to na VINkód a k jeho aktivaci je nutná karta s kódem k ŘJ.

Pro další podrobnosti když tak zavolej.

[upravil dne 11/9/06 Bohumil]

Původně zaslal: doktor

Nevíte někdo náhodou kolik stojí kompletní originální klíč s dálkou na 307.Případně jestli někdo nezná objednací číslo.Dík

[upravil dne 10/9/06 doktor]

Náhodou jo-pořizoval jsem to v srpnu. Část klíče - 280,-, Ovl. cent. zamykání - 1357,-, nějaký šroub 6,-, kódová karta (pokud nemáš je potřeba) 1246,- , načtení klíču (0,4 hod.) 201,- Vše tuto je bez daně, tudíž komplet cena včetně DPH mě vyšla na 3.680,-. Objednává se přímo na vůz, musíš udat VIN číslo.

Původně zaslal: Bohumil

Tohle bych doporučoval objednat přes autorizovaný servis Peugeot. Stojí to okolo 2tis. Objednává se to na VINkód a k jeho aktivaci je nutná karta s kódem k ŘJ.

Pro další podrobnosti když tak zavolej.

[upravil dne 11/9/06 Bohumil]

Dík tak jsem do Peugeotu před chvilkou volal a cena je i s nahraním 2500Kč.

Původně zaslal: JarinoRS

keby si sa poridne pohrabal po fore - a nemusis daleko - 307ckove, tak by si zistil, ze nedavno sa to tu preberalo :myslim

O to jsem se snažil ale ty ceny byli dost různé.

Koukni na Auto-klíče nabízejí tam výměnu mikrospínačů + mají obaly na klíče. Já osobně jsem výměnu přenechal kamarádovy. Mikrospínače jsem objednal přes Ebay.

Mikrospinace predávajú aj v autokluc.Sk

Stačí poriadne pohladat v položkách, pripadne napísať predajcovi. Cena o okolo 0,50€, maximálne.