Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bouchnutí při zatáhnutí ručky


MPavel

Recommended Posts

Zdravím. Mám doufám menší problém se zadní brzdou... Byla mi spravována levá zadní brzda (kotoučové), protože nebrzdila. Měl jsem tam zarezlý pojezd, který dali dohromady v servisu. Když jsem pak jenom na zkoušku zatáhl lehce ruční brzdu asi při 15km/h slyšel jsem takovéto tření brzd jako když jsou špatné destičky. Říkám si OK ten koutouč je zarezlý tak to dře. Udělal jsem toto asi 4x a po paté se ozvalo při zatáhnutí ručky velké bouchnutí. Tuším že to jde právě od levého zadního kola... Co je za problém? Je už v háji celá brzda?

406 coupe rv 99

Díky.

[upravil dne 8.9.06 MPavel]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravou mam na mysli jen ten pojezd. Kotouč a destičky zůstaly. Destička se nerozletěla ještě tam pořád drží... :)

Obložení na pakně ruční brzdy... Co to znamená? Co je potřeba všechno vyměnit a na kolik taková srandička přijde?

Jinak se mi zdá že celkově auto brzdí dobře.... Nikam netáhne a nic nevybruje... Pouze brzdný účinek ruční brzdy je malý. Pokud ji nezatáhnu pořádně tak auto nezůstane stát ani z malinkého kopečku. Takhle slabá byla i před tím boucháním...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...