Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

automatické rozsvícení světel


upper9

Recommended Posts

zdravim vsechny jen takova zajimavost kdyby to nekoho zajimalo.nechal jsem si dneska udelat primo u Peugeota automaticke rozsveceni svetel pri nastartovani na svoji 206ticce. jelikoz mam 2004 novejsi model je to jen otazky preprogramovani r.j. trvalo jim to v Peugeotu cca 20 min. a hlavne me prekvapila cena - 275,- Kč to jde ne ?? mejte se:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

daja535: nevim, jestli je slovo \"natáhli\" to pravý...

Nevim, kdo by se ti hrabal v autě 20 minut a pak řekl. Prosím, nashledanou. 275,- je dobrá cena, co vím, tak to někdo dělá i dražší. I když ten, kdo tom,u rozumí, tak si řekne...vždyť to nic neni, tak pro toho, kdo nemá soft na změnu ř.j. je 275,- cool cena:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj.Auto Svoboda: jsou tam velice šikovní kluci a svých zákazníků si hledí.A při překročení určité celkové částky dávají již při druhé návštěvě i nějaké slevy.Myslím,že nevyinkasovaných 275.- je vynikající levná reklama!Mě na voze dali do kupy i to,co jsem sám nenahlásil (nevěděl o závadě).Jsem s nimi velmi spokojen.A že autorizovaný servis bývá dražší?No ty časy kdy škoda-mechanik měl kladivo,šroubovák a tři klíče,jsou už pryč.P806

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...