Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sedačky Rolland Garros


Xonic

Recommended Posts

Hele, nejsi trochu schizofrenní ? :roll

Před chvílí jsi chtěl předělávat Rollanda na GTI, teď zase sháníš bouranýho Garrose ...

Proboha, za co jsi toho Garrose mezitím vyměnil ?

Nějak mi uniká smysl :myslim;)

Jinak si myslím, že dobrý sedačky budeš shánět těžko - ony ty auta už mají pár křížků na krku a za dobrý sedačky budou lidi chtít majlant.

Ono to platí i o GTi (kůže, polokůže, apod.)

Dej si spíš dohromady mechaniku, ať se někde nerozvěšíš a na sedačky zatím hoď nějaký potahy ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Xonic

............... Akorád ty sedačky?

To mi povídej, já měl sedačku u řidiče docela porvanou a i ten vnitřní molitam se dost sypal, na zadních sedákách byly pěkný škrábance (asi v tom někdo vozil psa či co). Taky jsem scháněl a povedlo se. Celou řidičovu sedačku jsem rozdělal, nandal dobrý molitany a nandal ten \"novej\" potah. Byla to docela piplačka, bylo tam snad sto drátků co potah držej. Zadek šel lehce.

No snad je seženeš v tom čupr stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přední sedačky není žádný problém opravit-teda pro mě dělal jsem jich už dost a to nejsem čalouník.Vydřený molitan jsem vyříznul aby byl rovný nalepil novej a obrousil do původního tvaru.Z vnější strany jsem boky vylaminoval aby se dále nelámaly o ocelovou výztuhu nalepil centimetrovej molitan a obrousil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...