Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

SOLEX Fenix 1B


.mycTD

Recommended Posts

čus. dostal jsem od tebe poštu a musim tě zklamat měl jsem jednu navíc, ale prodal jsem jí Tommate(mu) nevim jestli jí má, protože si jí koupil zbytečně, měl problém jinde, tak se ho poptej je to taky moravak tušim že snad hodonín. PS: registr chyb to nemá, je to snad jediná jednotka která na to nehraje, musíš měřit a měřit, co ti to dělá nebo nedělá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, kámoš má tři GTičkácký jednotky- Jedna je z funkční 205 1.9 GTi, druhá je ze zadřený 309 GTi starý model a ta třetí je prej čipnutá z nějaký 205 1.9 GTi. Ale co je to za typy nevím, určitě se jich chce zbavit, ale zadarmo je asi nedá! Mam se ho na to ptát??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dakaros

Ahoj, kámoš má tři GTičkácký jednotky- Jedna je z funkční 205 1.9 GTi, druhá je ze zadřený 309 GTi starý model a ta třetí je prej čipnutá z nějaký 205 1.9 GTi. Ale co je to za typy nevím, určitě se jich chce zbavit, ale zadarmo je asi nedá! Mam se ho na to ptát??

myslim že mu nepomůžeš, protože to ma jenej motor i jednotku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pája Rybišár

Registr nemá,mame to na P405GRI a zkoušeli jsme s tim všeco a žádnou pamět zavad jsme nenašli...:papa

PS:a jestli stim máš nějaky trable,tak mam seznam chybovej kodu a nejaky okecavaní.....:aut,,,,,,,,jestli budeš chtit zašlu emailem...;):papa

a to maš kody DDZ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kovi: diky za info. Jinak klasika - bohata smes a strasne zere. Svicky furt cerny. Sem to sice spravil odporem na MAPu, ale ani po vymene MAP problem nezmizel. To bylo posledni cidlo, takze ted je rada na ECU. Navic to poradne nejede max tak 140-150 s velkym vypetim. Do kopce taky podrazuju vic nez driv. Jsem myslel, jestli chyba nejakeho cidla treba nezustala v RJ a nemusi se restetovat.

Jeste pro jistotu skouknu rozvody, jestli neni remen skocenej a o vikendu zkusim promerit ECU.

Dakaros: jj, je to uplne jinej motor. Tenhle je stejnej spis se 405kou

Paja: jesli mas cokoli k Fenixu, tak bych byl rad. Kdyztak myc(zavinac)centrum.cz

Jinak diky fsem za pomoc:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: .mycTD

kovi: diky za info. Jinak klasika - bohata smes a strasne zere. Svicky furt cerny. Sem to sice spravil odporem na MAPu, ale ani po vymene MAP problem nezmizel. To bylo posledni cidlo, takze ted je rada na ECU. Navic to poradne nejede max tak 140-150 s velkym vypetim. Do kopce taky podrazuju vic nez driv. Jsem myslel, jestli chyba nejakeho cidla treba nezustala v RJ a nemusi se restetovat.

Jeste pro jistotu skouknu rozvody, jestli neni remen skocenej a o vikendu zkusim promerit ECU.

Dakaros: jj, je to uplne jinej motor. Tenhle je stejnej spis se 405kou

Paja: jesli mas cokoli k Fenixu, tak bych byl rad. Kdyztak myc(zavinac)centrum.cz

Jinak diky fsem za pomoc:super

jestli neco dostanes od paji dej vedet docela by mě to zajímalo, jinak mám stejnej problém a jednotka mi taky nepomohla, ostatně nepomohlo vůbec nic co jsem udělal, reset jednotky je že vyndáš baterku jinak nic, tahle mrcha je učenlivá pamatuje si podmínky za kterých maká a pak se zase přizpůsobí jiným když se změní stav, aspoň tak jsem to někde četl :roker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...