Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd Praha -> Kostelec (páteční)


Recommended Posts

Původně zaslal: paul jane

Ale jestli pojede Petr zase jako prvni a jako zase posledni tak se budem honit po dalnici :(.

ale prd velebnosti. dyt jsme jeli z ty mimone predpisove...teda az k ty benzince jak sme si dali rozchod...teda spis rozjezd. Tech poslednich 70 kilaku mi uteklo raz dva... a ten vir v nadrzi co to udelalo :o to sezralo stejne benzinu skoro jako za celou cestu tam a ten kus zpatky a to vcetne sprintu (cca 350km)

EDIT: heh, preklep.... 350km

[upravil dne 8.9.2006 Blizzard]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: paul jane

to neon : o teto sestave vim Petr 406 red, Pavel 406 silver, Blizzard, Paul Jane ale kdyz jsem mluvim naposledy s petrem tak mi rikal o 5ti autech tak proto jsem se jeste ptal vis.

Ale jestli pojede Petr zase jako prvni a jako zase posledni tak se budem honit po dalnici :(.

Já jsem se po dálnici nehonil jel jsem pořad podle pravidel. To vy jsme se tam pak pořád předjížděly :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neonová-máma píše Neonovi: A nás do kolony nazapočítáš?::grrATak to máme z tátou Neonem zase blbý. Snídani Ti berem, stan také, kdyby se Ti nepoštěstilo někde se upíchnout. A těšíme se ne na Tebe, když nás tam uvidíš, tak se nám ukaž. A na Němky se moc netěš, stejně jsou:mad:studený. A budeš tam mít dohled. Ostrej. Panáčku!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Neonová-máma píše Neonovi: A nás do kolony nazapočítáš?::grrATak to máme z tátou Neonem zase blbý. Snídani Ti berem, stan také, kdyby se Ti nepoštěstilo někde se upíchnout. A těšíme se ne na Tebe, když nás tam uvidíš, tak se nám ukaž. A na Němky se moc netěš, stejně jsou:mad:studený. A budeš tam mít dohled. Ostrej. Panáčku!!!

dzdzdz:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přes Prahu jsou dvě varianty průjezdu

1) přes Baranďák a Jižní spojku - předpoklad záseku na Baranďáku nebo mezi Baranďákem a D 1, ale přesto doporučuju (pokud nebude nějaká bouračka na Baranďáku, tak by to mělo jít projet tak za 30 - 50 minut)

2) přes Motol, Letnou, Karlín, Vysočany - nedoporučuju, můžete zústat viset už na Letný nebo kolem Černého Mostu - tam budou problémy na 100 % kvůli uzavírce, tato cesta může být v krajním případě i 90 minut od D5 po D 11

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Neonová-máma píše Neonovi: A nás do kolony nazapočítáš?::grrATak to máme z tátou Neonem zase blbý. Snídani Ti berem, stan také, kdyby se Ti nepoštěstilo někde se upíchnout. A těšíme se ne na Tebe, když nás tam uvidíš, tak se nám ukaž. A na Němky se moc netěš, stejně jsou:mad:studený. A budeš tam mít dohled. Ostrej. Panáčku!!!

To se nějak zařídí ... zavolám vám :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...