Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Společný odjezd Praha -> Kostelec (páteční)


Recommended Posts

Kdo má zájem zúčastnit se společného odjezdu směrem na Kostelec, tak ať sem napíše, že pojede a hlavně v kolik by mu to vyhovovalo. Pokusíme se časově přizpůsobit, aby jela megakolona (jako vždy :D).

Zatím je složení: John, Bohouš 25 Gti, Neon - všichni 3 ten den prakticky nepracující, takže časově se můžeme přizpůsobit :papa

Popř. se můžou podrobnosti domluvit na čtvrtečním srazu na Džbáně a sem hodíme upřesnění času a místa odjezdu pro Džbanunechodivší :)

[upravil dne 5/9/2006 Neon]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukám,že jsem tam napsanej ani o tom nevím... :D no každopádně jsem pro menší kolonu jako vždy ;) ;)

A pokud by jste z Plzně byli v Praze kolem ty 17 tak by se to dalo třeba nějak udělat a jeli by jsme spolu :)

Uvidíme co na to řeknou ostatní skalní cestovatelé v kolonách a pracující... ;) ;)

[upravil dne 5/9/2006 John]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v patek kolem ctvrty vyrazit z plzne a chtit byt v pet na benzince na druhe strane prahy je mozne pouze v pripade, ze nemate v peugeot, ale treba cessnu...

co se me tyka, tak skoncim v praci az skoncim a ke kolone se klidne pripojim....doufam, ze zase nepojedete jak silenci :mrk

2Aka: nalozim Te cestou u Tebe doma, oki?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

v patek kolem ctvrty vyrazit z plzne a chtit byt v pet na benzince na druhe strane prahy je mozne pouze v pripade, ze nemate v peugeot, ale treba cessnu...

co se me tyka, tak skoncim v praci az skoncim a ke kolone se klidne pripojim....doufam, ze zase nepojedete jak silenci :mrk

2Aka: nalozim Te cestou u Tebe doma, oki?

Ehm... on někdo jel minule jako šílenec? to asi na Ochoz... tam jsem nebyl :) Jinak rádí tě uvidíme v koloně s náma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

v patek kolem ctvrty vyrazit z plzne a chtit byt v pet na benzince na druhe strane prahy je mozne pouze v pripade, ze nemate v peugeot, ale treba cessnu...

co se me tyka, tak skoncim v praci az skoncim a ke kolone se klidne pripojim....doufam, ze zase nepojedete jak silenci :mrk

2Aka: nalozim Te cestou u Tebe doma, oki?

Ok, to se mi libi, az budes mit pribliznou casovou predstavu, kric hodne nahlas at to slysim i ja;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já tentokrát v koloně nejedu (chci být co nejdřív na místě, abych doladil drobné nedostatky), ale pokud do toho můžu mluvit, pak nejlepší místo kde cestu začít je BENZINA na začátku D 11. Trasa Praha, Hradec Králové, Jaroměř, Česká Skalice a pak vlevo na Červený Kostelec - v Kostelci budou navigační šipky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Já tentokrát v koloně nejedu (chci být co nejdřív na místě, abych doladil drobné nedostatky), ale pokud do toho můžu mluvit, pak nejlepší místo kde cestu začít je BENZINA na začátku D 11. Trasa Praha, Hradec Králové, Jaroměř, Česká Skalice a pak vlevo na Červený Kostelec - v Kostelci budou navigační šipky.

Jaké nedostatky? :D :D :D

Už v České Skalici jsou šipky na camp. Pochopitelně před Kostelcem a v Kostelci budou klubové šipky :papa:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: John

Dotaz na Plzeň zvládnete se na tu benzínku dostat na 17:30? by jsme byli ochotní na vás počkat a můžete vyrazit o něco dřív a nebo je to problém? :myslim

no, to uz by asi slo stihnout. vyjet driv bysme mohli (ja a paul jane). uz jenom zbejva vyjadreni petra406red a pavla406silver :cool:

ale driv jak ve trictvrte na ctyri to asi nebude :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...