Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Turbo na 1.6 205 gti


Svik

Recommended Posts

Zdravicko mam otazecku jak je to s pridanim turba na 1.6 motor 205tky jak to bude motor snaset a jak se lisi origo motory s turbem v materialech nedavno sem vymenil motor (dovoz nemecko) a z hruzou zjistil ze misto 1.9 me dovezli 1.6 :)

Motor je super malo jety ale tech 30 koni je fakt znat takze co s tim dik :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja bych se toho turba nebal... jsou lidi /treba RostaVR6/, ktery se toho nebali, sli do toho srdcem a prsama napred a uz jim to jezdi skoro jako seriovka.... a to se vyplati!!! ....kdyby se ti jedno turbo zdalo malo, priplat si za sekvencni, v horsim pripade trvej alespon na kombinaci kompresor-turbo, pro extra kroutak v nizkych otackach... a ze nevydrzi...tim se nenech rozhodit, rozhodne se jedna o pouhou ceskou zavist, prece je to o tuningu, ne? nejde o to aby kara dobre jela a sedela, jde o to abys byl za kinga... a tady plati: cim vetsi nesmysl narves pod kapotu, tim vetsi buh cesky tuningovy sceny budes... hlavne s tim pak nejezdi za hranice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svik: to turbo bych tam nedaval... je to zbytecny a jak psal LK7R tak malo muziky za hodne penez a ta vydrz motoru.....no nevim....a si pujde brzo do kytek. Radsi teda sezen tu MI16ku a dej ji tam... nez nejake turbo..... Sarancat to bude mit tak zhruba stejne a mickovej motor vydrzi mnohem dyl, nez GTI s turbem....

Ale pak taky nalad podvozek.... aspon teda brzdy.. pokud mas kotouce i vadu, tak jsi v klidu, ale dal bych aspon nejaky lepsi desky... treba FERODO racing 2000 nebo tak nejak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasim s tebou turbo by me stalo 7000 kc to uz sem ocich na vrakaci ale jak dlouho by vydrzelo a mi16 + elektroinstalace me nabyzeli za 15000 kc takze radsi ten motor sem pro upravy ale ne za kazdou cenu :)

Jinak tedka de moje 205 do laku takze sem na to zvedavej barva by mela bejt modra perlet a vsechny plasty v laku takze potom bych mohl vyrazit na nejakej sraz uz se tesim

mno a s tema brzdama mam vzadu bubny coz je opravdu bida hlavne ve vetsich rychlostech kdyz dobrzduju do zatacky tak me predchazi zadek desticky uz sem po predeslejch zkusenostech koupil lepsi poprvy sem mel ty nejlevnejsi a to sem se podivil kdyz me auticko prestalo z kopecka brzdit :) nastesti 205tka dobre brzdi i prez motor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...