Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kompresor klimy.


HOFA

Recommended Posts

V Avize mas hafo inzeratov \"dovozcov\" ponukajucich nahradne diely, preto predpokladam, ze v CZ ponukaju takisto. Funguje to jednoducho, zavolam, poviem co potrebujem a vacsinou v pondelok to mam, pretoze v nedelu je v Polsku burza. Chlap mi povie ze vtedy a vtedy bude v nejakom meste a ja si v dany cas pre to pridem, kde mi to najblizsie vyhovuje.

Na margo kradnutych dielov - neriesim. Nekupim ja, kupi iny, tak to funguje. A ci je ten diel kradnuty, alebo z buracky, je mi to jedno. Hlavne som usetril. Zlodejov nech riesi policia, ja to mam legalne kupene na SK od dovozcu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes obvolal asi 35 inzerátú z Anonce na ten můj kompresor a bez úspěchu,jen v jednom případě ,někde za Plzní ,ale maník říkal,že těch výrobcú těch kompresorú může být tolik,že jedině vymontovat a přivézt k porovnání.

chjo vidím to černě.

Kdyby náhodou měl někdo kontakt na nějakýho už prověřenýho dovozce,starších náhr.dílú,byl bych vděčen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak kamarádi,problém vyřešen,ve značkovém servise v Olomouci byl tento problém řešen asi takto: kompresor se opravovat nedá,tudíž nový /18 000./ anebo repas 7 500.

Naštěstí mě jeden známý doporučil jednoho opraváře v nedaleké vsi /opravdu machr na Pažouty,ničím jiným se nezaobírá/ ten kompresor rozhodil,vyměnil ložisko+nějaký ukončení hřídele a bylo po problému .

Ložisko 1 000kč práce 300 Kč.

Takže spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...
  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...