Jump to content
Robert34

Závada na elektroinstalaci

Recommended Posts

Zdarec. Našel jsem konečně,tady u nás na Vysočině maníka,který dělá autoeletriku na 605. Ve čtvrtek tam jedu. Nejde mě otáčkoměr,palivoměr,cyklovač stěračů a ted i klaxon.. Jde to vše občas. Jestli se mu to podaří,budu Vás informovat nad možnýma příčinama. Jak sám říkal 605 má moc fajne eletriku:( Ale jináč jsem s ní moc spokojený.... Zatím bando. Robert.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zdarec piloti.. Opraveno. U otáčkoměru byl doopravdy problém v řídící jednotce EGR. Cyklovač stěračů vadné relé a u palivoměru přerušený kabel mezi přístrojovkou a svorkovnicí,která je pod kobercem u řidiče... Tady jsou tři svorkovnice a je tudma vedena kabeláž. Ten maník dělal přímo v peugeotu,ale ted maká soukromě. Bylo vidět,že ví o čem je řeč... Má taky spousta knížek na 605.. Lamal jsem ho na okopčení,ale není s ním řeč. Podle těch návodů je to paráda hledat možné příčiny závad. Zatím čus a díky všem za informace.:roker

Share this post


Link to post
Share on other sites

vetsina z nas tady ma doma fusionovo CD ... jedno cele CDcko vselimoznych pdf dokumentu ohledne 605 v nemcine, francouzstine a anglictine. Pokud ma neco v cestine, tak sem s tim, pokud ne, asi to budou tyhlety manualy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Některé jsou v češtině,ale máš pravdu většina byla v němčině,anglině ....Budu muset si to to cd od fusio taky zakoupit. Co ten centrál nedělá Ti to v zimě taky... Když jsem tam byl s tou elektrikou ,tak tam přijelo tágo 605 srdt na opravu a ten taxikář říkal,že mu to v zimě dělá taky. Zatím čus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne, centralem jsem jeste problem nemel...pouze se mi stalo, ze mi pri zamykani a odemykani nesvitily blinkry, to jsem ale spravil, byl tam nekde blby kontakt, uz to nedela.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×