Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

CHIP


spirek

Recommended Posts

Zdarec všichni

Hele tak jsem včera našel tenhle Club a nějak sem tu brouzdal a přišel jsem až na téma Chip....no nevím jak to snese třeba HDi ale benzin to snese uplně super, protože moje 406ka papala i trávu kolem a na 2.0 16V to nejelo ani náhodou.....skusil jsem Chip a je to mega rozdíl!!!

Spotřeba šla dolů(samo že u norm.rychlostí do 130km/h potom je větší)normální jízda po okreskách jsem kolem 7,5 nahoru a když je nějaká ta rychlejší jízda tak max 8,5......na dálky když jedu do 120 tak klíďo i pod 7l........takže jednoznačně doporučuji CHIP. :super:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...
Původně zaslal: f3Rd@

Doporucuji Vectora tady z klubu, je to v "rodine" (samozrejme peugeotacke rodine), cena je o domluve, individualni pristup... A hlavne spokojeni zakaznici... :super:potlesk:potlesk:potlesk

[upravil dne 14/4/07 f3Rd@]

dělá i 3.0 24V ??? a má to cenu chipovat??

Byl mi doporučen chip od BITPOWERu...

mám obavy o motor :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja mam tiez cip uz vyse roka a som velmi spokojny robili mi ho v bratislave.mam ho v 2,0hdi 80kw.s cipom pocitam tak okolo 100kw.stalo to 10000sk ale oplatilo sa spotreba isla dole o 1l.aj vykonovo je to dobre je to pruznejsie,co stoho ked top speed je obmedzena prevodovkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinco321bi

ja mam tiez cip uz vyse roka a som velmi spokojny robili mi ho v bratislave.mam ho v 2,0hdi 80kw.s cipom pocitam tak okolo 100kw.stalo to 10000sk ale oplatilo sa spotreba isla dole o 1l.aj vykonovo je to dobre je to pruznejsie,co stoho ked top speed je obmedzena prevodovkou.

no jo no, to jsou všechno přeplnovane diesly... a co klasika benzin??? kdyz uz v aute turbo je, jde to snaze... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: f3Rd@

Doporucuji Vectora tady z klubu, je to v "rodine" (samozrejme peugeotacke rodine), cena je o domluve, individualni pristup... A hlavne spokojeni zakaznici... :super:potlesk:potlesk:potlesk

[upravil dne 14/4/07 f3Rd@]

Můžeš sem dát na ně nějaký kontakt?? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

dělá i 3.0 24V ??? a má to cenu chipovat??

Byl mi doporučen chip od BITPOWERu...

mám obavy o motor :myslim

Tak to nevim, zeptej se ho. Turbo benziny myslim dela, ale klasiky to fakt nevim. Vsak mu pisni SZ nebo na ICQ a uvidis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vinco321bi

ja mam tiez cip uz vyse roka a som velmi spokojny robili mi ho v bratislave.mam ho v 2,0hdi 80kw.s cipom pocitam tak okolo 100kw.stalo to 10000sk ale oplatilo sa spotreba isla dole o 1l.aj vykonovo je to dobre je to pruznejsie,co stoho ked top speed je obmedzena prevodovkou.

A kolik mas tedy prumerku?A ten top speed nevim nevim...Myslim,ze je to spis vykonem....me jede 215km/h a vic nic a v cervenem jeste neni.....:DOmezovac je spis na rychlost nez na prevodovku;)

[upravil dne 17.4.07 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: buml

AutoDEA Benesov (delali mi tempomat), jsou snad jediny koho obcas doporuci i technik Peugeotu.

AutoDea chip Peugeot

Chiptunning ma od nich znamej na citrousi (slaby HDi) a je spokojen.

Ja se u nich ptal a cena je myslim 6k a spotreba o cca 1 dole.

Nabízel mi chipnutí z 80kW na 96kW za 5000,- Kč:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...