Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

WTCC BRNO 2006


Netopýrka

Recommended Posts

WTCC%20002.jpG

TENTO KRASAVEC CEKAL U TRIBUNY...:)

WTCC%20006.jpG

ZAHRIVACI PROJIZDKA ;)

WTCC%20008.jpG

FRONTA NA ZELENOU :)

WTCC%20033.jpG

SAMY \"NEMEC\" TO TAM BYLO ;)

WTCC%20037.jpG

...NEJHEZCI SEAT BYL ALE CERNO-ORANZOVY Z HOLANDSKE STAJE - ALE TOHO NEUKAZOVALI...

WTCC%20046.jpG

JE LIBO PNEU??? ;)

WTCC%20056.jpG

TYTO SLECNY PATRILY K TOMU KRASNEMU MUSTANGU...:mrk

WTCC%20067.jpG

ZASE CEKANI NA TU ZELENOU, JAKOBY JSME TO SAMI NEZNALI, ZE? :D :D :D

WTCC%20074.jpG

DOSTAT SE K AUTUM NEBYLO JEDNODUCHE, ALE MYSLIM, ZE NAVSTEVNICI MELI NA CO KOUKAT. TYHLE SLECNY PATRILY KE STAJI PANA CHAROUZE A POCHYBUJU, ZE SE NASEL NEKDO, KDO SI JE NEVYFOTIL...:D

WTCC%20084.jpG

DIKY EUROSPORT PARIS JSME SE JUKLI K BMW TEAM UK

WTCC%20091.jpG

NEJEZDILY TAM JEN BMW...ALE I F3000 :)

WTCC%20094.jpG

WRRRR.....WRRRRRNNNNN.....

WTCC%20103.jpG

MNO, A TED PAR FOTECEK PRO PANSKOU CAST P-C

WTCC%20110.jpG

WTCC%20111.jpG

WTCC%20120.jpG

WTCC%20145.jpG

WTCC%20151.jpG

NAKONEC JESTE DVA POHLEDY NA ZAVODAKY PRED STARTEM :)

WTCC%20138.jpG

WTCC%20142.jpG

A TO JE VSECHNO...PAPA :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobrá akce, byl jsem tam v nedělu, F 3000 uječený , ale vítězství je v ČR. Z té tribuny u startu mi ale připadlo, že je to nuda, tak jsme na BMW šli do zatáček na druhou stranu okruhu. Tam to bylo úplně paráda. Nicméně dostat se přes ten pitomej tunel byl docela nadlidskej úkol. Bavoráky mně nadchly trošku míň, ale každopádně ty cestovní auta byl mazec. Pěknej zážitek, lidí mnoho, co bylo blbě podchycené, bylo málo stánků s jídlem, tudíž fronty dlouhé.

[upravil dne 5/9/06 Hadra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

dobrá akce, byl jsem tam v nedělu, F 3000 Uječený jako prase, ale vítězství je v ČR. Z té tribuny u startu mi ale připadlo, že je to nuda, tak jsme na BMW šli do zatáček na druhou stranu okruhu. Tam to bylo úplně paráda. Nicméně dostat se přes ten pitomej tunel byl docela nadlidskej úkol. Bavoráky mně nadchly trošku míň, ale každopádně ty cestovní auta byl mazec. Pěknej zážitek, lidí jako prase, co bylo blbě podchycené, bylo málo stánků s jídlem, tudíž fronty jako prase.

Jak to tak čtu tak to byl takovej malej vepřín :D

Jinak bezva fotky, takový slečny by chtělo opatřit na sraz do Kostelce, že by stály u aut až budou vyjíždět na orienťák :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Původně zaslal: Hadra

dobrá akce, byl jsem tam v nedělu, F 3000 Uječený jako prase, ale vítězství je v ČR. Z té tribuny u startu mi ale připadlo, že je to nuda, tak jsme na BMW šli do zatáček na druhou stranu okruhu. Tam to bylo úplně paráda. Nicméně dostat se přes ten pitomej tunel byl docela nadlidskej úkol. Bavoráky mně nadchly trošku míň, ale každopádně ty cestovní auta byl mazec. Pěknej zážitek, lidí jako prase, co bylo blbě podchycené, bylo málo stánků s jídlem, tudíž fronty jako prase.

Jak to tak čtu tak to byl takovej malej vepřín :D

Jinak bezva fotky, takový slečny by chtělo opatřit na sraz do Kostelce, že by stály u aut až budou vyjíždět na orienťák :mrk

opraveno...no. Máme doma pár vepříků v chlívku, tak tak...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...