Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

foto zadni napravy p306


skautik

Recommended Posts

zdravim, znamy koupil P306, auticko pekne udrzovane, ale nemel moznost prohlednout podvozek. Zdalo se mi to vzadu nejake tvrde a kdyz jsem koukl pod auto na rampe tak jsem neveril vlastnim ocim, tam kde bych cekal pruzinu byl vrazenej drevenej spalek.

Nicmene hledal jsem o 306 nejake info a zjistil, ze nema v zadu klasicke vinute pruziny, ale torzni tyce.

Nemate nahodou nekdo foto zadni napravy abych vedel co je tam presne spatne?

Mam za to, ze pokud by ten spalek vypadl auto si vzadu sedne.

Diky za jakekoliv info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten špalek našel asi na kastli nad ramenem (zhruba v místě, jak je na fotce v levé části číslice 8). Tam má být, ale jen gumový, jako doraz při velkém propružení. Pokud je tam ale velký špalek a rameno je o něj trvale opřeno, tak ta náprava asi bude v háji. Ale to by snad při první jízdě poznal každej, kdyby to leželo na tvrdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: milda

Ten špalek našel asi na kastli nad ramenem (zhruba v místě, jak je na fotce v levé části číslice 8). Tam má být, ale jen gumový, jako doraz při velkém propružení. Pokud je tam ale velký špalek a rameno je o něj trvale opřeno, tak ta náprava asi bude v háji. Ale to by snad při první jízdě poznal každej, kdyby to leželo na tvrdo.

Nápravu drží nahoře torzka a tlumiče. Tlumiče mám doma ještě ve slušnym stavu, torzka se dá přesadit, ale kdo ví jak na tom je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

diky za fotky a info.

no pri normalni jizde to opravdu poznat neslo, az kdyz se s tim vjelo na nejaky klasicky tankodrom tak zadek samozrejme zacal poskakovat. Jinak spalek je opravdu tam co je v kastli takova gumova \"cepicka\" nad ramenem, jak se k tomu dostanu tak to vyfotim a poslu.

Pokud to tedy drzi jen na tom spalku, je jasny ze je spatna cela naprava, respektive to vypada, ze je neco s torznimi tycemi - ulozeni nebo tam vubec nejsou, ale to zjistim az se k tomu auto dostanu.

no neni to moc potesujici zprava.

Nevite za kolik se da zadni naprava sehnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: milda

Ten špalek našel asi na kastli nad ramenem (zhruba v místě, jak je na fotce v levé části číslice 8). Tam má být, ale jen gumový, jako doraz při velkém propružení. Pokud je tam ale velký špalek a rameno je o něj trvale opřeno, tak ta náprava asi bude v háji. Ale to by snad při první jízdě poznal každej, kdyby to leželo na tvrdo.

Nápravu drží nahoře torzka a tlumiče. Tlumiče mám doma ještě ve slušnym stavu, torzka se dá přesadit, ale kdo ví jak na tom je..

jak presadit?

Mam takovy dojem ze ten predchozi majitel tahal tezkej vozik a buh vi co jeste, zkusim ten spalek vytahnout a uvidime jestli si to sedne nebo ne. Je mozny ze se kutil snazil napravu pro ten naklad zpevnit, ikdyz tomu moc neverim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: skautik

Původně zaslal: vector

Původně zaslal: milda

Ten špalek našel asi na kastli nad ramenem (zhruba v místě, jak je na fotce v levé části číslice 8). Tam má být, ale jen gumový, jako doraz při velkém propružení. Pokud je tam ale velký špalek a rameno je o něj trvale opřeno, tak ta náprava asi bude v háji. Ale to by snad při první jízdě poznal každej, kdyby to leželo na tvrdo.

Nápravu drží nahoře torzka a tlumiče. Tlumiče mám doma ještě ve slušnym stavu, torzka se dá přesadit, ale kdo ví jak na tom je..

jak presadit?

Mam takovy dojem ze ten predchozi majitel tahal tezkej vozik a buh vi co jeste, zkusim ten spalek vytahnout a uvidime jestli si to sedne nebo ne. Je mozny ze se kutil snazil napravu pro ten naklad zpevnit, ikdyz tomu moc neverim

Pokud není torzka uplně v prdeli, dá se v tom tisicihranu pootočit, aby držela vejš. postup tu byl naznačen několikrát a jednou dokonce poměrně nedavno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...