Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Uz je mi to male - Prodám PEUGEOT 307 2.0 HDI - 17" ALU, sport. podvozek


tomask

Recommended Posts

Mam jiz 307cku druhym rokem, a po te co jsem na ni vychytal vsechny mouchy jsem zacal premyslet o necem jinem...

kolik byste za ni dali???? Respektive za kolik je to prodejne???

Najdete ji tady

http://peugeot-307-hdi.mp3centrum.cz/

[upravil dne 3.9.06 tomask]

[upravil dne 3.6.07 tomask]

[upravil dne 3.6.07 tomask]

[upravil dne 3.6.07 tomask]

[upravil dne 6.6.07 tomask]

post-0-14109595722501_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tomask

no pod dveste urcite nepujdu...preci jenom to neni ledajaka 307cka...17 kola, podvozek...110k motor taky neni zcela bezny....no zimni kola k tomu...asi bych byl rad alespon za tech 240...:(....no asi si ji radeji necham...

Těch 240 nečekej, ale přes dvěstě bys dostat měl a můžeš to i chtít. Kola jsou hezký, máš recht, ale další úpravy lidi moc nelákají, spousta lidí chce seriovky a kdo chce úpravy tak si je radši stejně dělá sám. A těch co chtějí přijít k hotovýmu je jen málo a tito stejně neoplývají kačkama, spíš by vzali tak megasuperextravyladěnýho Kadeta :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli chceš zjistit zhruba cenu, tak zkus kouknout na www.tipcars.cz a vyber tam podobné auto jako máš. Pěkný 5ti dvéř je za 239 000,- . :super

Z vlastní zkušenosti vím, že běžný kupující si auto raději upraví sám,než po někom.

Přeci jenom tuneři jsou považování za rádoby závodníky (:bojim) a jezdí stylem brzda plyn. Od toho se odvíjí opotřebení. Mezi náma bych raději dobře zajeté auto od tunera než plečku co na pětku nejede od dědy... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem taky svou 307prodával tak dlouho, až jsem si jí radši nechal. Je to špatně prodejné auto. Nevýhodou je, že je jich v bazarech hodně a 307 nemá moc dobrou pověst mezi lidmi. To všechno zásadně sráží cenu dolu. Myslím si, že je tak prodejné kolem 220.000,-. Pokud budeš chtít víc, tak budeě muset hodně shánět. Přece jen jak píše Jauda, takto upravené auto od mladého kluka evokuje nešetrné zacházení. Takže to od Tebe může koupit zase jen mladý kluk nadšenec. No a Ti většinou koukají po golfech. Pokud to nepotřebuješ vyloženě nutně prodat, radši to nech doma. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: tomask

no pod dveste urcite nepujdu...preci jenom to neni ledajaka 307cka...17 kola, podvozek...110k motor taky neni zcela bezny....no zimni kola k tomu...asi bych byl rad alespon za tech 240...:(....no asi si ji radeji necham...

bohužel v čr nikdo neocení stav auta a doplnky - pouze rok vyroby! je to smutny ale je to tak - prodaval jsem bmw 320d v plny nalozi, koupeny v CR, nebourany z roku 1999, 130 tkm a byl jsem rad ze jsem dostal 240 000 ( ve vykupu mi nabizeli 170 000, cena noveho 1 400 000.....):myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...