Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

alu kola


kubula77

Recommended Posts

Já kupoval kola od Alutecu z autokseft.cz a zadal jsem ET 18,to je myslim maximum co se tam dá dát jinak už potřebuješ vymezovací podložky.Kola s většim ET už tam nejdou kvůli brzdičům.Já si totiž původně objednával kola s ET 35 a s tim mě vyčutli (to jsem ještě netušil co to nějaký ET je).:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Reidlost

Máte někdo zkušenosti s ET 35 jestli někde nedrhnou??mám možnost je koupit ale nevím jestli budou pasovat

Nebudou, já jsme na starej model zkoušel dát 17\" ET 38 z mondea a bez šance, vadí tam brzdič. Jedině tam dát podložky, což podle mě neni moc dobrý řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak teda nevim, ale na vetsi ET nez 20 bych se rad podival ..

Mam 17´´ ET 20 a vpredu do pri plnem vytoceni skrta o podbehy a vzadu je to na milimetry, nevim jak pri plnem zatizeni kufru...

-- je to novy model, a co sem videl tak na starem to drhlo i na zadku..

-- takze pokud tam nekdo \"nacpal\" neco vyssiho a bez podlozek - rad se podivam

[upravil dne 2/11/2006 Sepp]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Miku

v TP mám 6.5Jx15 ET 20 . (Letní elektrony origo peugeot , zimní plecháče ET 18 ). Dneska jsem je měnil tak sem se kouknul :P.

Jinak jestli jezdíš naložený,tak ET 20 je maximum.V zadu je to nachlup. :aut

jenze rozdil je mezi R14 ET 20 a R17 ET 20

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vojtasbrno

verte nebo ne, mam tam 37 a neni to problem...v plnym rejdu skrta o podbehy,to je pravda...ale jde to...

nicmene nedoporucuju, je to fakt presnej limit kdy to nedrhne o trmeny a kdovi co jeste...

Podle fotky jsou to maximalne 14tky a jeste na novem modelu... ale i tak to musi drhnout jak svina. Tedy pokud tam nemas pnematiky nejakych 165 x 45 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Sepp

Původně zaslal: vojtasbrno

verte nebo ne, mam tam 37 a neni to problem...v plnym rejdu skrta o podbehy,to je pravda...ale jde to...

nicmene nedoporucuju, je to fakt presnej limit kdy to nedrhne o trmeny a kdovi co jeste...

Podle fotky jsou to maximalne 14tky a jeste na novem modelu... ale i tak to musi drhnout jak svina. Tedy pokud tam nemas pnematiky nejakych 165 x 45 :D

To myslis vazne na tu moji fotku ze sou to 14ky? sou to klasicky 205/55 R16, ET 31....to se omlouvam,nejsou 37 ale 31...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...