Jump to content
Sign in to follow this  
Jaris

Display na palubní počítač

Recommended Posts

Zdravíím. Mám takovej problém a potřeboval bych radu. Sehnal jsem si velký display co by měl ukazovat údaje o PC. Ale po několika pokusech ho zprovoznit jsem zjistil že místo KM/h tam mám Mph. Display jsem vyměnil za ten menší a po napojení mikrospínače se mě nepřepínaj údaje. Jenom tam svítí teplota. Ten display je asi z auta co mělo tacho v mílích. Je možný, že si to nerozumí? Mám peugeot 406 2.1TD a podle tipu motoru by to měl umět. Už jsem tu přečetl snad vše co se týká tohoto tématu. Nevím si rady :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

U 406tek vybavených velkým displejem lze jednotky, ve kterých se zobrazuje rychlost (Mph-Km/h), měnit pomocí dálkového ovladače. Ale pokud Ti jde o zapojení a zprovoznění velkého displeje ve voze,kde byl před tím malý displej, jsou tady daleko povolanější, kteří by mohli poradit. Taky se to tady v minulosti i diskutovalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jo to jsem si přečetl ale podle toho co se tam psalo se to dá měnit jen u nových modelů. Nevím jak je to u starých. Přečetl sem tu snad vše ale nenarazil jsem na tenhle problém.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak pise hlavatka, ten displej se ovlada pomoci dalkoveho ovladace a v menu se da nastavit jestli chces mit udaje v milich a nebo kilometrech.

Jestli se nepletu, tak tyhle displeje se davaly pouze do aut s GPS navigaci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ale já mám starý model. Tam je ten display úplně jinak než u nového. I když se display prosvítí pod určitým úhlem, tak je tam mph. Takže žádný ovladač nepomůže. Ten display je z auta které bylo údajně dovezeno z Francie. Mě jde o to zjistit jestli komunikuje v autech s normou km/h. To mě fakt nikdo neporadí kdo se v tom vyzná?

Share this post


Link to post
Share on other sites

bohuzel mas smulu, u stareho modelu jsou opravdu dve verze displeju, lisi se objednacim cislem, jedna verze je v KMH, druha v MPH, takze ti prodali displej z anglickeho auta a bude ti k nicemu, stejne jako napr. sdruzene palubni pristroje z anglickeho auta, pac ukazuji v MPH a nejde to nijak prenastavit. V lepsim pripade se ti podari jim to omlatit o hlavu a ziskat penize zpet, v horsim jsi asi prodelal

To Semafor: displeje s GPS se starych modelu 406 netykaji, to je uplne jina verze

[upravil dne 2/9/06 Ferry]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×