Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dojezdové kolo


toro

Recommended Posts

Máte někdo v autě jako rezervu jen dojezdové kolo? Zatím, co jsem se setkal, byly všude plnohodnotné pneu. Mám ale prozkoumané jen obutí na ocel. ráfcích, nevím jak se to kombinuje, když tam někdo má válcovačky na elektronech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

No, pánové, tak se určitě zasmějete. Já mám u Allroada, který stál 2.280 000,- když byl nový jen dojezdové kolo!!!! :D Když jsem to zjistil, tak jsem tomu vůbec nechtěl věřit. Vůz v této cenové kategorii bych si představoval, že bude mít nejen plnohodnotnou pneu, ale také obutou na stejném elektronu jako mám všechna ostatní kola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

No, pánové, tak se určitě zasmějete. Já mám u Allroada, který stál 2.280 000,- když byl nový jen dojezdové kolo!!!! :D Když jsem to zjistil, tak jsem tomu vůbec nechtěl věřit. Vůz v této cenové kategorii bych si představoval, že bude mít nejen plnohodnotnou pneu, ale také obutou na stejném elektronu jako mám všechna ostatní kola.

Tak to je husty! nezjistoval jsi proc tomu tak je? co kdyz prodejce takhle menil orig. elektrony za dojezdovky vice zakaznikum a pak je prodaval? .... otazky... same otazky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: destiny

No, pánové, tak se určitě zasmějete. Já mám u Allroada, který stál 2.280 000,- když byl nový jen dojezdové kolo!!!! :D Když jsem to zjistil, tak jsem tomu vůbec nechtěl věřit. Vůz v této cenové kategorii bych si představoval, že bude mít nejen plnohodnotnou pneu, ale také obutou na stejném elektronu jako mám všechna ostatní kola.

Myslim, ze ALLROAD by mal mat plnohodnotne koleso dvojnasobne.... a nie kvoli cene, ale skor kvoli podmienkam pouzitiu toho auta...

... si predstavte na nejakom Offroade dojazdovu pneu :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 ALFWORKS: No, přesně! Je teda pravda, že Allroad není zrovna do terénu, je to spíš auto, které tě pohodlně sveze na dálnici a zrovna tak na polní cestě, ale těžší terény někde v lese, to určitě fakt ne. Od toho je Offroad. Ale i tak, nechápu, kdo to tam dal. Právě, že jsem to vzal jako naprostou samozřejmost, že tam musí být plnohodnotné kolo, tak jsem to ani nekontroloval a zjistil jsem to až když jsem to potřeboval po proražení pneu. :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já 2x, při čemž jednou vlastní blbostí, když jsem vlítnul u rodičů mé přítelkyně do dvora a přehlídl jsem na pravé straně obrubník, zadsahující do cesty. To poprvé bylo jen píchnutí a ucházelo to málo. Jednou za týden jsem musel k pumpě dofouknout. (to bylo ještě na Peugeotu) To podruhé o ten obrubník byla díra jak do pr... a kolo v tu ránu prázdné. A navíc to bylo u Audiny, takže nové pneu za 10.000,- Ještě jsem měl strach, aby byl elektron v pořádku, ale ten to přežil bez úhony. Mám tam ALU originál Allroad se zdvojenými paprsky a zdá se, že něco vydrží, protože to byla rána jak z děla!!! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...