Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Páčka a tlačítko


Hhonza

Recommended Posts

Je to zapínání na automatická světla. Už si nepamatuji, jak se to přesně dělalo. Musel jsi nějak buď dělší dobu podržet tlačítko Auto při vypnutém zapalování nebo..... nebo.... mmmmmmm, fakt nevím, jak to bylo. Prostě se tím aktivují automatická světla (tzv. Follow me Home) funguje to ale pouze, pokud máš deaktivované rozsvěcení světel automaticky hned po nastartování. Měl jsem to tak z výroby a musí se to deaktivovat v servisu, pomocí diagnostického počítače. Měl jsem to nastavené tak, že jakmile jsem otočil klíček, hned se mi rozsvítila světla. Tenkrát ještě nebylo nutné svítit pořád, tak jsem to nechal vypnout. Pak jsem pomocí toho tlačítka Auto, nějak aktivoval zmíněnou funkci Follow me Home. Asi nemáš k autu manuál, když se na to ptáš, co to je, tak Ti snad někdo ze zde přítomných 300sedmičkářů poradí podle manuálu. Já ho teď nemám u sebe. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě pro úplnost, funkce Follow me Home pak dělá to, že pokud máš zhasnutá světla, tak se Ti při snížené viditelnosti sami rozsvítí. V noci pak i po vypnutí motoru zůstanou světla svítit, a to až do doby, než auto zamkneš. Pak sami zhasnou. Je to celkem fajn, jenže dnes už je to naprosto k ničemu, když se musí svítit pořád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tlačítko u mojí verze je na automatické rozsvěcování světel za snížené viditelnosti, pokud není aktivováno automatické rozsvícení hned po nastartování motoru. Na palubce za kapličkou je takovej černej vyčuhující čudlík. To je čidlo. Když se s tím vjelo ve dne třeba do tunelu, nebo do garáží, sama se rožla světla. Aktivuje se to při zapnutým zapalování stiskem tlačítka na víc jak 3vteřiny. Někdo toho využívá k rosvěcení světel tak, že přelepí něčím tmavým čidlo a světla se rozsvítí po nastartování.

Funkce Follow me Home je jak popisuje Destiny. Musí se nechat aktivovat v servisu přes PC stejně jako automatické rosvěcení světel po startu.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bohumil

To tlačítko u mojí verze je na automatické rozsvěcování světel za snížené viditelnosti, pokud není aktivováno automatické rozsvícení hned po nastartování motoru. Na palubce za kapličkou je takovej černej vyčuhující čudlík. To je čidlo. Když se s tím vjelo ve dne třeba do tunelu, nebo do garáží, sama se rožla světla. Aktivuje se to při zapnutým zapalování stiskem tlačítka na víc jak 3vteřiny. Někdo toho využívá k rosvěcení světel tak, že přelepí něčím tmavým čidlo a světla se rozsvítí po nastartování.

Funkce Follow me Home je jak popisuje Destiny. Musí se nechat aktivovat v servisu přes PC stejně jako automatické rosvěcení světel po startu.:myslim

Tak to joooo, ten senzor jsem našel ale vlastně je to k ničemu, páč jsem si už nechal v servisu nastavit to automatické rozsvěcování. Ale to Follow me Home je zajímavá věc, škoda že jsem to nevěděl dřív, hned bych jim řekl ať mi to tam taky přihodí :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Smolik

a není náhodou funkce Follow me Home

funkce kdy při dojetí a vytáhnutém klíčku se zapalování a následném stlačení světelné páčky směrem na dálkové světla:

se rozsvítí na dobu cca 90 vteřit přední a zadní světla :o)

?

Vyzkouším zda mi to jde....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...