Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

chip 306


orgacek

Recommended Posts

jsou motory, kde se da upravou softu dosahnout zajimaveho zvyseni vykonu. napr. 1.4 felicie pro nemecky trh mely SW snizovany vykon kvuli nemeckym limitum pojistek atd...

pak jsou motory, kde se tim da doladit par koniku navic...

a posledni smysluplna varianta je udelat najednou mechanicke upravy vcetne doladeni RJ. jen samotne upravy jedne casti nemaji moc smysl, bud s tim pak RJ neumi pracovat, nebo naopak... ovsem takove auto uz pak neni moc vhodne do provozu, zere jak protrzeny atd...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

znamy ma na Toledu 1.6 ostrou vacku, cip a vlastne vsecky ty picoviny brutalne siroke kola, utinace hlav, snezny pluh atp...vysledek..sedi to jak pribite, dela to strasny kraval, skace to jak koza po nasich silnicich, v zime s tim nemuze jezdit, a nakonec k tem upravam..zere mu to hrubo pres 10 litru....sice to jede dost dobre, ale kdyby tam mel nejaky 2 litrovy seriovy motor, tak je to prece jenom o necem jinem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...

Som si prečítal toto vlákno a veľmi ma to nepotešilo :( Ako, nečakal by som od úpravy RJ na 1,4ke nejaké extrémne zvýšenie výkonu, mňa aby skôr zaujímala zmena charakteristiky motora...totižto to auto od 4500 ot vôbec neťahá, nemá to dynamiku...správa sa to podobne, ako nafta

Mám v Š125 Favoritový motor s charakteristikou a výkonom Feldy 50kW a to je úplne iná káva...podobný objem, ako 306, podobný výkon, úplne iná charakteristika...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...