Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

POZOR!!!!Ukradený Boxer Maxi!!!!POZOR!!!!


rameses

Recommended Posts

Ahoj,Dneska mi nějaká SVINĚ ukradla Boxera Maxi....Měl jsem ho doma 10 dní a je v prdeli!

Kdyby někdo viděl nebo slyšel o dílech popř autě na prodej v okolí České Lípy,Rumburku,Šluknova a bylo to podezřelý,dejte vědět na 605 826 271.Odměním.

SPZ 3U5 7092,MAXI verze,2,5TD,r.v.1996,bílý,zbytek po nápisech \" océ\"-kancelářské potřeby na bocích a dveřích,místo gumy v bočních šoupačkách žlutá montážní pěna,to samé i u dveří spolujezdce,koroze prahů a díra v pravém zadním blatníku,začernělé okna v zadních dveřích, pravé zadní kolo má jiný desén než ostatní,v interieru je propadlé polstrování střechy.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rameses

Ahoj,Dneska mi nějaká SVINĚ ukradla Boxera Maxi....Měl jsem ho doma 10 dní a je v prdeli!

Kdyby někdo viděl nebo slyšel o dílech popř autě na prodej v okolí České Lípy,Rumburku,Šluknova a bylo to podezřelý,dejte vědět na 605 826 271.Odměním.

SPZ 3U5 7092,MAXI verze,2,5TD,r.v.1996,bílý,zbytek po nápisech \" océ\"-kancelářské potřeby na bocích a dveřích,místo gumy v bočních šoupačkách žlutá montážní pěna,to samé i u dveří spolujezdce,koroze prahů a díra v pravém zadním blatníku,začernělé okna v zadních dveřích, pravé zadní kolo má jiný desén než ostatní,v interieru je propadlé polstrování střechy.

Díky.

Jak si vyjmenoval závady, tak sem nakonci čekal \"a víte co , už ho ani nehledejte\" jako v tom vtipu, jak se mu ztratila manželka. Každopádně tohle žádná sranda neni. Kdybych viděl, dám vědět, ale asi skončil někde na vrakáči daleko od domova. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 16. sraz P-Clubu jsme sice Boxera Maxi potřebovali, ale šlo nám o model 2006 -

TAKŽE ZA ORGANIZAČNÍ VÝBOR SRAZU SVATOSVATĚ PROHLAŠUJU, ŽE JSME HO NEUKRADLI ANI SI HO NEVYPůJČILI!!!!!!!!!!!!!!

Beze srandy, chápu, jak Ti asi je, ale domnívám se, že vzhledem k závadám, které jsi popsal, auto mohl odvézt původní majitel (a střelit znovu) nebo bude využito při nějaké čórce. Tomu vrakáči bych moc nevěřil, tam se většinou objevují čórky v podstatně jiné kvalitě (když dělal můj kámoš na nejmenovaném vrakovišti škodovek, tak posledním bodem, proč tam skončil, bylo to, že mu někdo nabízel Feldu jako novou (v roce 1999) za 20 tKč s tím, že šéf to od něj takhle bere - vrakáč už není, brali v té době pouze Felicie a Octavie).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...