Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

21. pražský minisraz Džbán


Recommended Posts

John (hlavní pořadatel) si asi myslí, že je už dostatečná zima, aby mohl spát zimním spánkem -

TAKŽE PŘIPOMÍNÁM MÍSTO NĚJ - DŽBÁN BUDE na známém místě v již 21x určený čas dne 7.9.2006

(pro neznalé - 7.9.2006 v 18. hodin na parkovišti před autocampem Džbán, večer pak pokračujeme v restauraci Šárka tamtéž)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Od března jsem nevynechal, takže chci zvládnout jeden rok vkuse .. takže se alespoň na chvilku určitě stavim, ale myslim, že když mi do toho nic nevleze, tak tam budu až do konce...

A bude šlalom?:mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Od března jsem nevynechal, takže chci zvládnout jeden rok vkuse .. takže se alespoň na chvilku určitě stavim, ale myslim, že když mi do toho nic nevleze, tak tam budu až do konce...

A bude šlalom?:mrk

Takže to jsi takovej džbánovej notor, ne? Ale uričtě v tom nejsi sám. Dorazil bych taky, ale nepojedu ve čtvrtek tam, po srazu zpátky a pak zas přes Prahu do Kostelce. Teda pokud spravím Pežouta

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vertex

Původně zaslal: Neon

Od března jsem nevynechal, takže chci zvládnout jeden rok vkuse .. takže se alespoň na chvilku určitě stavim, ale myslim, že když mi do toho nic nevleze, tak tam budu až do konce...

A bude šlalom?:mrk

Takže to jsi takovej džbánovej notor, ne? Ale uričtě v tom nejsi sám. Dorazil bych taky, ale nepojedu ve čtvrtek tam, po srazu zpátky a pak zas přes Prahu do Kostelce. Teda pokud spravím Pežouta

Když spravíš GRIFFE, tak neni problem, abys přespal u mě ... kdybys náhodou chtěl, ale do kostelce to máš stejně asi nejrychlejší přes Prahu, ne?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky bych se mohl dostavit ;).

Bohous> Pls, mohl bys dovezt ty veci, na kterych jsme se dohodli. Jsem megaostuda, ze jsem to jeste nevyzvedl, ale fakt jsem se k tomu nedostal :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...