Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolko litrov rezerva?


mmpc

Recommended Posts

Zdravim vsetkych, mam Ulysse 2.0ie, 89kw, mam ho asi 14 dni, a tak testujem spotrebu.

Vcera sa mi ale stala neprijemna vec. Idem si po meste kontrolka rezerva mi zacala sem tam blikat, vravim si to je este ok. Tak som mal este nejake behacky po meste, uz kontrolka svietila, myslel som ze tam moze byt este na nejakych 40 km benzin, uz som aj chcel ist na pumpu, ked zrazu mi kontrolka este zhasla, tak vravim ok, este dnes mi to musi vydrzat. A asi po 3-4 km to nevydrzalo a chciplo. Uplne prazdne. Tak uz nemozem ratat s tou rezervou ako pri Fiat Panda, tam ked zacalo svietit, mal som este asi na 80 km.

Kolko potom ma toto auto rezervu, odkedy zacne svietit oranzova kontrolka? Dik za info, teraz uz budem opatrnejsi.

P.S. A ten benzin mi dosiel na frekventovanej krizovatke, tak si to viete predstavit, to bola hanba a stres ako na mna trubili atd. a spotreba predbezne vychadza mimo mesto 7,6l a v meste 9,4l na 100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2mmpc:

pokud te zajima spotreba, tak se mrkni na zvlast pokud mas motor RFU :)

Kolik je rezerva nevim, ale zrovna vcera jsem se tim musel neplanovane zabyvat na dalnici a mam pocit, ze se kontrolka rozsviti az pri poslednim (cervenem dilku) stupnice, cili tam mas asi 5 litru, tj. neco kolem 50 km. (Nadrz ma 80 litru, stupnice v P806 16 dilku).

Nevim jak ostatnim, ale mne se bezne stava, ze se rozvisti rezerva a dal trvale sviti dokud nezastavim. Pri ppopojizdeni po meste se kontrolka po nastartovani obvykle hned nerozsviti. Po nastartovani dokonce rucicka palivomeru obvykle ukazuje vic benzimu nez pred zastavenim :D:D nekdy i o dilek nebo dva...

Zrejme je v tomhle aute nejak zvlastne nastavena histereze palivomeru. Rozebirat kvuli tomu nadrz mne pripada zbytecny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...