Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

nefunkcnost ventilatora


Pavol

Recommended Posts

nejspis spaleny vykonovy tranzistor na tele ventilatoru, popr. spaleny motor ventilatoru, zkus zmerit zda jde na konektor vetraku napeti, pokud ano, zkus sehnat na vrakovisti stejny typ ze stejneho auta se stejnou klimatizaci a vyzkouset zda funguje a pak ho rovnou koupit, nebo eventuelne hledat chybu v tom starem a pokusit se to opravit ( pokud by to byl jen ten tranzistor, neni oprava draha, da se sehnat nahradni soucastka, oznaceni se da najit tady v historii na foru, pokud motor, tak musis koupit jinej vetrak )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dneska se mi nejspis podarilo odpalit vykonove ovladani ventilatoru u 406 s digitalni klimou.Muzete mi nekdo poradit kde je umisteny ten tranzistor nebo co bych mohl mit jeste v haji.Ventilator se toci kdyz mu pripojim napeti ale z klimatizace se ani nehne.Pouze pri zapnuti klicku se trosku pohne jako by dostal kratky impuls.Stalo se mi to pri cisteni klimatizace.Dostala se mi tam voda.Prosim o pomoc v tomto pocasi e bez ventilatoru jezdit neda:(

[upravil dne 28.10.06 Zipík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...